Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит з відкритими простроченнями.

Якщо ви маєте відкритий кредит з простроченою мі платіж ами, то при зверненні в банк за новим кредитом, цей факт відкриється. Для цього існують бюро кредитних історій, які зберігають і по можливості видають таку інформацію. За таких обставин у новому кредиті вам швидше за все відмовлять.

При цьому не рекомендується звертатися за кредитами в різні банк і в спробі отримати новий кредит. Банки вам будуть відмовляти, а між тим, в бюро кредитних історій буде створюватися негативна кредитна історія. Кожне звернення в банк і подальший відмова фіксуються, тому що кожен раз надходить запит кредитної історії і. Таким чином деякі банки оцінюють клієнтів, якщо багато разів запитували кредитну історію, значить вже багато разів отримував відмову.

Різні варіанти отримання кредиту з простроченнями.

У такій ситуації є інші варіанти. Наприклад, е сли вам потрібен кредит на придбання побутової техніки, то можна спробувати взяти розстрочку за рахунок магазину або отримати кредит у банк е, котори ї кредитом е т в магазинах. Якщо кредит цільової і невеликого розміру, то заявку можуть схвалити ить.

Таким чином, можна покращити свою кредитну історія буде поліпшуватися і банки зможуть побачити вашу відповідальність і платоспроможність. С амие значущі кредити за останні 2 роки.

Також можна спробувати оформити до редіт на купівлю автомобіля, а в якості заставу а надати автомобіль, що купується – це хороша гарантія для банку. М ожно спробувати взяти автомобіль в розстрочку у самого заводу, в такому випадку запит кредитної історії в бюро кредитних історій можуть і не робити , і про ваш незакритий кредит з простроченням не дізнаються.

Але якщо ви вирішили взяти звичайний споживчий кредит готівкою, то є велика ймовірність, що вам відмовлять. Дуже часто банки ретельно розглядають своїх потенційних клієнтів, які бажаю т отримати готівкові гроші. П роверяют ся: робоча зайнятість, справ ки про доходи, а також кредитн ая истори я. І чим вище сума кредиту, тим уважніше перевіряють.

Тому, простіше за все спочатку погасить ь простроченої ий кредит, взяти довідку про те, що прострочення по кредиту немає, і йти в інший банк за наступним кредитом. До документ ам потрібно докласти і цю довідку, а також пояснення, чому з’явилася ця прострочив ка. Б анкі можуть видати кредит позичальникам, у яких була прострочення по кредиту, найголовніше, щоб на заборгованість була вже погашена на момент звернення за кредитом.

Є банки, які видають кредити без перевірки кредитної історії.

До рупние банки, такі як Ощадбанк, ВТБ, Альфа-Банк, «Сітібанк», «Російський стандарт», такі ризиковані послуги не надають. Тому звертатися до них марно.

Б олее мелки е банк і можуть видати вам кредит і не перевіряючі я вашу кредитну історію.

Є банківські установи, видаю щие кредит и навіть при зіпсованої кредитн ий истори і. При цьому умови кредитування будуть жорсткішими: обмежений термін кредитування і високі процентні ставки.

Як знайти кредиторів, не проверяющі х кредитну історію?

Насправді немає банків, які б зовсім не цікавилися кредитною історією своїх клієнтів. Але зате існують компанії, готові закрити очі на прострочення по пре жн ним кредитами, платою за цю поблажливість буде підвищена ая процентних ая ставка а.

В інтернеті ви зможете легко най ти номери телефонів фінансових консультантів. Вони можуть порекомендувати вам за небольш ую плату, кредитні організації, які навіть не перевіряють кредитну історію. Також є приватні кредитори, котрі видають грошові кошти з фізичним особам.

Так як така видача кредиту є серйозні м ризик ом для кредитора, то переплата з боку клієнта може дійти до 100% від всієї суми кредиту. С лужба безпеки банку, буде стежити за вами і нагадувати про погашення кредиту.

Перед тим, як зав’язатися з яким-небудь банко м або приватним кредитором, переконайтеся, що вони не займаються кримінал ом і діють по закон у. Тому що ваша погана фінансова репутація в майбутньому не буде давати вам спокою. Тож, б удьте уважні і розсудливі .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?