Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит з нульовою процентною ставкою, наскільки вигідний та що приховує.

Взяти кредит під нуль відсотків річних? Звучить заманливо. Але варто пам’ятати, що реальна процентна ставка включає в себе не тільки річну ставку, але і всякі разові і щомісячні комісії, страхові платежі.
Коли перед очима з’являється оголошення на якому рясніє пропозицію взяти кредит під 0,01% річних, простий громадянин навіть і подумати не може про те, що реальна процентна ставка може бути понад 50% річних.

kredit_avto_88x88.jpg.aspxАле додаткові щомісячні комісії роблять своє. Ефективна процентна ставка формується по-різному.
Так, Дельта Банк пропонує оформити кредит «Готівочка 2013». Річна відсоткова ставка становить 0%. Але існує також щомісячна комісія в розмірі 3%.
Всеукраїнський Банк Розвитку , за умови оформлення позики строком на 3 роки, пропонує 0,001% річних. Але банком стягується також щомісячна комісія в розмірі 3%. Розмір разової комісії – такий же.
У ОТП Банку мається кредитна пропозиція «Експрес». Процентна ставка за кредитом становить 0,01%. Але є також щомісячний платіж у розмірі 2,99%, і страховий платіж у розмірі 0,7%.

Кредити з нульовими процентними ставками *

Назва банку
Кредитний продукт
Процентна ставка,% річних
Ефективна ставка **,% річних

Дельта Банк
«Готівочка 2013»
0%
70,05%

Всеукраїнський Банк розвитку
«Кредит готівкою»
0,001% (кредит на 3 роки)
72%

ОТП Банк
«Експрес»
0,01%
70,51%

* Дані колл-центрів станом на 18.10.2013 р.
** Оформляємо позику на 10 тис. грн. на 3 роки
Більшість пропозицій «під нуль» мають сезонний характер. Так, акційний кредит від Креді Агріколь Банку діяв у цьому році в період від 25 березня до 30 червня, а потім – з 1 липня до 31 серпня. А «нульову» позику від Українського Фінансового Миру можна було оформити в період з 10 червня по 30 серпня. При цьому, кредитні пропозиції не були новими: просто знижувалася процентна ставка по вже існуючих кредитах.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?