Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит з диференційованим платежем

Диференційований платіж – це платіж, який кожен місяць має незмінну кредитну частину, а процентна частина даного платежу поступово, відповідно з виплатами, зменшується.

Кредити з диференційованими платежами змінюються щомісяця в найбільш вигідну сторону для платників, так як поступово зменшуються, але потрібно взяти до уваги, що в перший час виплати по кредиту будуть дуже великі, в порівнянні, наприклад, з виплатами за кредитом пізніше.

Так що позичальникам доводиться терпіти великі початкові виплати щомісяця. Однак значне зменшення щомісячного платежу і більш дрібні відсотки за весь час користування кредиту все одно притягують потенційних кредитоотримувачів.

Формула розрахунку щомісячного платежу за кредитами з даними виплатами.

Q = D / t + D n * F / 12, де Q – сума платежу за місяць; D-сума кредиту; t – терміни кредиту; D n – частина, що залишилася кредиту; F-відсоткова ставка.

У даній формулі частину зліва від плюса незмінна і позначає суму, на яку проводиться зменшення залишку кредиту, а частина праворуч від плюса означає відсоток місячного платежу. Rates-Points

Позитивні сторони диференційованих платежів.

1. Основний плюс даного платежу, у порівнянні з іншими видами виплат, – це те, що можна чітко побачити яку суму слід внести при бажанні дострокового погашення кредиту перед своїм банком.

Якщо, наприклад, по середині терміну ви захотіли достроково погасити весь залишок кредиту з диференційованими виплатами, то потрібно буде сплатити всього лише половину суми всього кредиту, що, загалом-то, логічно.

2. При даному способі виплат по кредиту, відсоток нараховується тільки на залишкову суму позики, і, отже, ваша переплата за відсотками становитиме значно меншу суму, причому розмір її в основному буде залежати від строків кредитного договору.

3. Після певного часу (два або три роки для тривалих термінів чи півроку для короткострокових) виплати значно зменшаться, що в свою чергу відчутно знизить навантаження на ваш бюджет.

Негативні сторони диференційованих платежів.

1. Основний мінус полягає у відмовах банками у видачі даного типу кредитів через те, що розрахунок платоспроможності своїх майбутніх клієнтів та максимальної суми позики, проводиться виходячи з можливості останніх погасити суму початкових виплат, а внаслідок того, що дана сума дуже велика, то в основному, потенційний клієнт зможе отримати значно меншу суму в борг ніж при схемі виплат рівними частинами.

2. Для багатьох банків дана форма платежу є не рентабельною через те, що вона не приносить жаданого прибутку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?