Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит WebMoney з формальним атестатом

Формальний атестат вебмані безкоштовно видається кожному учаснику «Web Money Transfer» після того, як він введе свої паспортні дані на сайті атестації.

Документального підтвердження ця дія не вимагає. Тому кредитори дуже обережно ставляться до тих, хто має тільки формальний атестат, адже стягнути гроші з такого боржника згодом буде неможливо.

Через велике число шахраїв біржі, що використовують систему вебмані, більше працюють з клієнтами, що мають персональний атестат. Взяти кредит WebMoney з формальним атестатом можливо на вигідних умовах за спрощеною системою видачі.

Кредит вебмані – це якраз прекрасний вихід для тих, хто отримав відмови в банках або не може надати необхідні документи, що підтверджують фінансову забезпеченість. У цьому випадку можна спробувати взяти позику в електронній валюті.

imageЯк отримати.

Кредит оформляється на кредитній біржі. Його може взяти будь-який зареєстрований на ній учасник (фізична особа). Зареєструйтеся на біржі, отримаєте атестат і обліковий запис. Тепер ви можете виступати як кредитором, так і позичальником.

Вкажіть параметри необхідної вам позики: сума, термін і бажана процентна ставка.

Відповідно до зазначених вами параметрами будуть відображені доступні пропозиції, які задовольняють вашим запитам. Ви зможете взяти кредит під відсотки, які вас повністю влаштують.

Якщо ніхто не погодиться надати вам кредит, то незабаром заявка буде видалена.

Учасники, які мають бізнес-рівень вище 15 пунктів і формальний атестат, можуть отримати кредит WebMoney в автоматичній формі онлайн. Система, в залежності від рівня бізнес-лівіла (BL), верифікації даних іншими учасниками та адресних даних, розрахує суму, на яку ви можете претендувати.

Для отримання автоматичного кредиту необхідно виконати наступні умови:

· Ви повинні бути повнолітнім.

· Зазначені в атестаті дані повинні збігатися з реальними.

· Ваш аккаунт повинен бути зареєстрований більше півроку тому.

· Необхідно надати: скан вашого паспорта, відомості про свою діяльність і гарантії того, що грошові кошти будуть повернені.

Якщо ви маєте вільні кошти, то можете отримати з них прибуток, видаючи під вигідний для вас відсоток.

У банках умови кредитування, звичайно ж, набагато вигідніше, ніж в Інтернеті, однак, займ вебмані доступний майже кожному, у якого є персональний атестат і вище. Тому кредитні біржі радять стати власником хоча б такого атестата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?