Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит у банку без застави.

Кредит без застави гаранти рілої получ ение грошей, автомобіля або нерухоміс і, без залучення вашого рухомого або нерухомого майна. Найчастіше, банки намагаються п Редл агать кредит и с запорукою, тому що беззаставні кредити пов’язані з великим ризиком. Щоб знизити ризик, банки пропонують додаткові умови кредитування, або просто огранич івают отримання таких кредитів.

Багато потенційних позичальників думають, що якщо вони мають гарний ую стабильн ую і до того ж офіційно ую зарплату на постійно м місць е роботи, то зможуть без проблем отримати кредит без застави. Але це тільки частина умов, котори е необхідні при отриманні такого кредиту. Тому, перш ніж звернутися в банк за кредитом, необхідно ретельно вивчити умови кредитування, щоб не отримати відмову.

Кредит без застави для бізнесу.

Багато приватних е і юридично е осіб а, хочуть оформ і ть кредит без застави свого майна. П Річіна ой найчастіше є просто 3c08794dc02cf58b549440cf0b7066f4-300x225небажання е надавати своє майно в заставу, або немає бажання витрачати багато часу і сил на оформлення різних документів. Буває, що потрібне термінове вкладення грошей на розвиток бізнесу, і тоді звичайно немає часу на з бори довідок і чекати схвалення банку.

Н а розвиток малого бізнесу, банки представ ляють різні форм и кредитів, найпопулярнішими з них, є: кредит-овердрафт і класичний кредит з щомісячним погашенням рівними сумами. До редіт-овердрафт має свої переваги. Це схоже на кредитн ую карт у: нужн и гроші – береш, а потім в озвращаешь, не нужн и – тоді вони лежать на місці і відсоток и не набігають.

П олучіть кредит на развити е малого бізнесу без застави, може тільки юридична особа, яка успішно і активн про веде свою діяльність не мен ьше 6 місяців (в деяких банках до 1 рік а). Б ухгалтерскій баланс такого підприємства, за останній звітний період, повинен бути позитивним.

З рок розгляду заявки та оформлення кредиту без застави набагато менше, ніж із заставою. Т ак як банк має при цьому ризик втратити свої гроші, то потрібно приготовиться:

  • до більш високої процентної ставки,

  • до невеликого термін у кредитування,

  • до перевірок бухгалтерії перед видачею кредит них грошей.

З рок від подачі заяв лення на кредит до схвалення банк а, може протривати від 2 до 14 днів. За цей час, банк повинен зробити оцінку у майна даного підприємства і його стійкості на ринку. Після перевірки устан авлівается остаточна сума кредиту, процентна ставка і термін погашення.

За кредитом для бізнесу краще всього звертатися в той банк, в якому є відкритий ий розрахунковий рахунок підприємства або є позитивна кредитна історія. У цьому випадку банк предлож ит вигідні умови кредитування.Основн им вид ом кредитування без запорука а, є овердрафт або кредитування під заставу виручки. Такі види кредитів доступні малому, середньому і великому бізнесу. Застава ом є регулярні надходження грошей на розрахунковий рахунок позичальника, при цьому обов’язково має бути поручительство одного з власників даної організації.

Хоча беззаставне кредитування часто згадується в широких колах, але на практиці все-одно банки требу ют-яке забезпечення, наприклад, особисте майно позичальника. І хоча банк і, зобов’язані в першу чергу підтримувати малий бізнес (особливо державні банки: Ощадбанк Росії і ВТБ), все-таки отримання кредитів без застави отримати дуже важко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?