Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит під заставу депозиту

Щоб не ризикувати власним дахом над головою або новеньким автомобілем, а також – оформити позику дуже швидко, можна надати в якості застави власний депозит. Процентна ставка вкладу при цьому залишається незмінною, а кредитна ставка на 3% -5% (якщо депозит у гривні) або на 2% -3% (якщо у валюті) вище від відсоткової ставки вкладу.
Так, наприклад, в Піреус Банку вкладник може отримати до 90% від суми депозитного вкладу – свого або третьої особи (поручителя). Депозит і кредит повинні бути в національній валюті. Максимальний термін кредитування становить 10 місяців. Погашати позику можна за класичною або ануїтетної схемою, або ж у кінці терміну.

pireys_kredit_500x251.jpg.aspx

Одноразова комісія становить 0,5% від суми кредиту. Маржа банку – +3,5% до ставки по депозитному вкладу. У розрахунок приймається процентна ставка за стандартними строковим депозитам, яка зафіксована в договорі банківського вкладу і діє по строковому депозиту, що передається банку під заставу.
У Дельта Банку процентна ставка кредиту також на 3,5% вище від ставки депозиту (якщо валюти збігаються). Якщо ж вклад був відкритий в іноземній валюті, маржа банку становить +15% до відсоткової ставки за депозитом. Мінімальна сума кредиту становить 25 тис. гривень, а максимальна – до 90% від суми кредиту, якщо валюта депозиту і кредиту збігається, або до 80% від суми депозиту, якщо валюта відрізняється. Разова комісія – 0,5% від суми кредиту.

У Укргазбанку під заставу депозиту можна отримати позику розміром до 4 млн. грн. (Але не більше 95% від суми депозиту) строком до двох років (термін дії депозиту повинен перевищувати термін дії кредиту як мінімум на 1 день). Кредити надаються тільки в національній валюті.
При цьому, якщо валюти вкладу та позики збігаються, процентна ставка складається із ставки депозиту + 4%, якщо ні, тоді до ставі депозиту додається 14%, але загальна ставка повинна бути не менше 22%. Додатково потрібно буде одноразово сплатити 10 гривень за відкриття поточного рахунку та 120 гривень за реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна. Також щоразу при видачі коштів з поточного delta_kredit_zalog_500x329.jpg.aspxрахунку буде стягуватися 0,3% від суми.
Ідея Банк пропонує кредит під заставу депозиту на суму від 1 тис. грн. до 300 тис. грн. (До 100% від загальної суми депозиту). Максимальний термін розміщення повинен бути на 7 календарних днів менше від терміну дії депозиту. Маржа банку становить +5%, якщо мова йде про гривневому депозиті, або +15% у разі валютного депозиту.

Оформити позику під заставу депозиту можуть не тільки приватні особи, але і корпоративні клієнти банку. Так, наприклад, в Ощадбанку можна взяти кредит під заставу депозиту для власного бізнесу. Сума кредиту повинна перевищувати суму депозиту на 10% (якщо валюти кредиту та депозиту – ідентичні) або на 20% (якщо валюти відрізняються). Термін кредитування відповідає терміну розміщення вкладу. Процентна маржа між кредитом і депозитом, валюта яких збігаються, становить 4% у гривні, 3,5% в доларах США або 3% в євро.
Процентні ставки для кредитів і депозитів, валюта яких не збігається, відповідають звичайним процентних ставках для кредитів і депозитів у відповідних валютах. Одноразова комісія при видачі кредиту складає від 0,5%. Відсотки сплачуються щомісячно.

ПриватБанк пропонує кредит для бізнесу під заставу вкладу фізособи з процентною ставкою 2-3% річних (за умови, що кредит і депозит відкриті в одній валюті). Клієнт гарантовано може використовувати 80% (загалом – до 95%) від загальної суми депозиту. При цьому, боргові обов’язки можна забезпечити як одним, так і кількома строковими вкладами. Кредит видається на термін дії депозиту мінус 1 день.
Універсал Банк пропонує бізнесменам кредитну лінію розміром до 97% від суми депозиту. Якщо валюти кредитної лінії та депозиту співпадають, маржа банк складає 3%, якщо ні – від 16%. Позика видається на термін до 12 місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?