Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит під заставу без довідок про доходи

Причин, за якими позичальник не може надати в фінансово-кредитну установу довідку про доходи, не так вже й багато. Це відбувається у випадку, якщо позичальник не працевлаштований або його дохід не дозволяє одержати необхідну суму кредиту.

У такому випадку у потенційного клієнта кредитної установи залишається ще один варіант – оформлення кредиту під забезпечення, але без надання документів підтверджують платоспроможність.

Такі позики (без довідок під заставу) надають практично всі мікрокредитні організації, ломбарди, приватні кредитори і деякі банки. На яких саме умовах можна отримати такий кредит, і чим вигідний він для позичальника, розповімо нижче.


Умови

Оформити кредит під заставу може громадянин, у якого у власності знаходиться квартира, будинок, земельна ділянка, транспортний засіб.

До такого кредиту можуть залучатися співпозичальники, поручителі. Отримати кредит без довідок, але під заставу, може навіть тимчасово непрацюючий позичальник.

Надають такі позики не тільки банки, але й брокерські агентства, мікрокредитні організації, а також приватні інвестори.

Суми за позиками зазвичай не перевищують 60-70% від оціночної вартості заставного майна, процентні ставки і терміни встановлюються в індивідуальному порядку.

Як оформити?

Оформлення кредиту під заставу рухомого (транспортний засіб) або нерухомого (квартира, будинок, кімната, земельна ділянка) майна відбувається за такою схемою:

  • подача заявки і очікування відповіді на отримання позики;
  • збір документів і передача в банківську установу;
  • оцінка заставного майна;
  • передача застави та підписання кредитної документації;
  • отримання грошей.
  • Гроші позичальник отримує готівкою в касі або перерахуванням на банківський (картковий) рахунок.

Самий простий і швидкий спосіб отримати кредит без довідок під заставу – звернення до фінансового брокера або приватного інвестора.

Такі кредитори розглядають заявку миттєво, і вже протягом наступних кількох днів, позичальник може отримати обумовлену суму грошей.

У таких організаціях не вимагають великі пакети документів, не задають зайвих питань, пов’язаних з кредитною історією, фінансовим станом позичальників.

Однак величезним недоліком такого кредитування є часте шахрайство, а також дуже високі процентні ставки.

Що стосується банків, то лише деякі фінансові установи готові кредитувати без підтвердження доходів.

Більш охоче банки розглядають заявки зарплатних клієнтів і постійних позичальників. Але разом з тим, саме банк може запропонувати безпечні умови кредитування, більш низькі ставки.

У разі форс-мажору з банком можна обумовити відстрочку по платежах, укласти додаткову угоду на реструктуризацію боргу і т.д.

Плюси і мінуси

Основною перевагою такого кредитування є наступне:

  • не вимагаються довідки про доходи;
  • кредит надається на будь-які потреби і цілі громадян;
  • оформити кредит можуть тимчасово безробітні громадяни;
  • оперативна відповідь і підписання кредитного договору.

Вагомим недоліком при кредитуванні під заставу, але без підтвердження платоспроможності, можна назвати – високі процентні ставки.

Незважаючи на ліквідну заставу, банк, приватний інвестор, все-таки страхує свої ризики, завищуючи ставки за виданим позиці, переплата чимала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?