Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит під маленький відсоток

Банки останнім часом в рекламних слоганах люблять козиряти фразою типу: « Кредит під маленький відсоток. Наші процентні ставки знову знижені. Тепер від 14% річних. ». Приваблива пропозиція, тільки ми ж уже знаємо, що вказується рекламна ставка, тільки за користування кредитом, в якій не враховуються збори і комісії, і яка далека від реальної, ефективної ставки по кредиту. Але це добре, до цього ми звикли і тепер вимагаємо повідомити всі виплати, які повинні здійснити по кредиту, щоб зрозуміти чи дійсно це кредит під маленький відсоток. Більш підступно в рекламі слово «від». Адже відсоток, який «до» не визначений. Так чому залежить, на яку швидкість включать нам лічильник.

Розглянемо, що потрібно зробити, щоб наблизитися до жаданого кредиту під маленький відсоток.

Основний момент, за яким банк буде оцінювати свої ризики, це Ваша платоспроможність. І тут банки звертають увагу на два фактори. Перший, це Ваш дохід. Тому банки зазвичай вимагають довідку форми 2-ПДФО. І другий, це стабільність компанії в якій Ви працюєте і Ваш статус в ній. Для цього вимагають копію трудової книжки. Якщо Ви працюєте в авторитетної фірмі тривалий час, та ще й з кар’єрним ростом, банк бачить, що Ви в порядку, а значить і додаткові виплати по кредиту у Вас проблем не викличуть. Такому клієнту можна запропонувати кредит під маленький 46відсоток. Якщо ж Ви кожен рік міняєте місце і трудіться в невідомих конторах, то є шанс, що незабаром знову поміняєте роботу, а то й зовсім втратите. У цьому випадку Ви ризиковий клієнт, і Вам кредит під маленький відсоток не дадуть, а якщо й дадуть, то ставку збільшать, щоб виправдати можливі ризики.

Тобто, банківський принцип Ви зрозуміли, хорошого клієнта потрібно заманити низькою ставкою, а не дуже хороший сам прийде, йому можна втерти і побільше.

Є ще ряд факторів, здатних допомогти отримати кредит під маленький відсоток.

Ваша позитивна кредитна історія буде говорити про те, що Ви відповідально ставитеся до виплати кредиту.

Зарплатна або дебетова картка , відкрита в банку, підтвердить, що ви людина з коштами.

Наявність вищої, спеціальної або додаткової освіти наштовхне на думку, що Ви зможете швидше працевлаштуватися в разі втрати Вами роботи.

Наявність у Вас власності (житло, інша нерухомість, автотранспорт), грошових вкладів, цінних паперів буде характеризувати Вас, як людину заможну й здатного погасити кредит навіть у разі раптової втрати доходу.

Різні гарантії у вигляді поруки та застави, там де це передбачено умовами банку, істотно знижують процентну ставку, допомагаючи отримати кредит під маленький відсоток.

Звичайно, не всі банки вимагають повний пакет документів. При експрес кредитуванні, наприклад, всю цю інформацію просто неможливо швидко перевірити, тому за замовчуванням вважається, що всі клієнти однаково ризикові. Але там і кредит під маленький відсоток взяти не вийде, відсоток один на всіх однаково високий.

Підщепи підсумок, можна зробити наступний висновок. Йдучи в банк, і бажаючи отримати кредит під маленький відсоток, несіть всі можливі документи, що підтверджують який Ви хороший і успішний, а також намагайтеся заховати всі нюанси, що говорять про Вашу неблагонадійності. І нехай буде з Вами удача!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?