Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит онлайн

Банки, що працюють в режимі онлайн-кредитування, мають широку мережу філій по всіх регіонах країни і орієнтовані на дистанційне співробітництво з клієнтами. Щоб оформити кредит онлайн, необхідно в мережі інтернет зайти на сайт цікавлячого банку, який передбачає онлайн-кредитування і заповнити бланк заявки в електронному вигляді. Після цього порядок дій залежить від політики банку.

У першому випадку залишені в анкеті координати потенційного позичальника використовуються кредитним менеджером для зв’язку і запрошення клієнта у відділення банку для укладення договору.

У другому випадку питання про зарахування коштів вирішується без участі позичальника, і при позитивному рішенні банку запитувана сума article461з’являється на зазначеному банківському рахунку позичальника або йому поштою приходить карта, яку потрібно активувати.

Слід зауважити, що кредит онлайн пов’язаний з певним ризиком для банку, так як процес розгляду заявки проходить у відсутність клієнта, тому кредитування такого виду надається найчастіше постійним клієнтам і клієнтам з позитивною кредитною історією та на умовах підвищеної ставки. А через необхідність підписання договору в офлайні зникає фактор імпульсної покупки.

Але перевага заповнення заявки на дому – це можливість відправити запит відразу в кілька банків, що заощадить багато часу, так як відпадає необхідність відвідувати всі банки по черзі, щоб з’ясувати, які шанси на кредит. Отримавши відповіді, можна вибрати із запропонованих програм найоптимальнішу. Для погашення заборгованості використовують електронні платежі і поштові перекази.

У випадку з картою банк надає пільговий період, як у Хоум Кредит банку, а умови погашення можуть гнучкими, наприклад, Альфа-банк пропонує щомісячний платіж від 5 до 100% суми заборгованості на розсуд клієнта. Банк МігКредіт передбачає кредитування з одноразовим погашенням; термін кредитування – від 1 до 24 тижнів, який клієнт може вибрати самостійно; банк Тинькофф видає декілька видів кредитних карт; співробітники компанії «Нано-Фінанс» виїжджають на домашню адресу позичальника для оформлення документів. Детальні умови можна прочитати на сайті при оформленні заявки.

Кредити онлайн супроводжують онлайн-покупки через інтернет магазини, і при налагодженій системі після годинного розгляду заявки клієнт може отримати кредит в рахунок товару, який на протязі того ж години доставляється кур’єром. Здійснюючи покупки в інтернеті, користувачі вибирають найбільш привабливі продукти, тому в інтересах конкурентоспроможності банки прагнуть до зниження процентних ставок.

Найбільш затребуваним є споживче онлайн-кредитування в мережах електроніки, потім – меблі. Автокредитування має великий потенціал розвитку. За кордоном зниження процентної ставки на кредити через інтернет вже сталося (до 5-8% річних), тому у нас слід очікувати того ж. І де опиниться не конкурентоспроможний в оффлайн-режимі банк, само собою зрозуміло.

Видача кредитів онлайн через Інтернет – спосіб заробити для фізичних осіб, при якому не потрібна маса вкладень і складних процедур з організацією бізнесу, як для засновників фінансових організацій. При видачі кредиту через інтернет від приватних осіб позичальник повинен надати певні гарантії: контактні дані, включаючи домашній телефон, скан паспорта, зв’язатися з кредитором по відео; дати посилання на інформацію про минулі кредити, щоб можна було скласти про нього репутацію; оформити поручительство або заставу .

Майно теж може мати вигляд інтернет-ресурсу – небудь продає сайт або просунутий акаунт у прибутковій онлайн-грі. Якщо фінансування необхідне для розвитку якого-небудь проекту, не виключено, що він може бути явно збитковим, і з боку кредитора є сенс цікавитися метою кредиту.

Кредит онлайн можна отримати за допомогою спеціалізованої біржі WebMoney, тоді не доведеться піклуватися про надання гарантії, і достатньо буде початкового або персонального атестата, як з боку позичальника, так і кредитора. Набирають розвиток такі сервіси онлайн-фінансування, як Gcb24.com, та інші, які приймають рішення про видачу коштів за власним алгоритмом аналізу Wmid користувача.

Для захисту від шахрайства слід регулярно оновлювати антивірусне програмне забезпечення і користуватися при створенні онлайн-заявок тільки особистим комп’ютером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?