Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит онлайн: як зайняти електронні гроші WebMoney і Perfect Money?

Як нам вже відомо, позичити потрібну суму грошей під відсотки можна в банку, кредитній спілці або ломбарді. Але так як на вулиці вже давно XXI століття, оформити швидку позику можна в одній з систем розрахунків електронними грошима. На сьогодні скористатись цією послугою можливо за допомогою таких платіжних систем, як WebMoney і Perfect Money.

Компанія WebMoney розробила боргової сервіс WebMoney Debt, що дозволяє учасникам внутрішньої системи WebMoney Transfer займати і позичати власні гроші. Онлайн-позики від приватних осіб надаються швидко і під низький відсоток. Сервіс автоматично забезпечує облік усіх виданих коштів і контроль над своєчасністю і повнотою повернення. Позики від приватних осіб видаються в титульних знаках WMR або WMZ, на умовах, зазначених у ліміті довіри.
Якщо ви хочете зайняти гроші у знайомої вам людини, потрібно попросити його, щоб він створив для вас ліміт довіри. Якщо ж ви готові взяти гроші в борг у будь-якого учасника WebMoney Transfer, вкажіть у фільтрі пропозицій бажані параметри: суму кредиту, строк повернення, процентну ставку за використання коштів. Система підкаже підходящі варіанти, і ви зможете вибрати найбільш підходящий з них.

clip_image001

Може виявитись також, що жодна з пропозицій вам не підходить. Тоді подайте свою заявку, щоб відкрити ліміт і отримати кошти. Для цього вкажіть свої побажання до можливих кредиторів, перейшовши в "Мої – Пропозиції".
У сервісі також можна отримувати експрес позики. Головні умови: бізнес-рівень вище 15 та атестат не нижче формального. Сума експрес позики не перевищує $ 300. Для її отримання на головній сторінці WebMoney потрібно вибрати посилання «Швидка позика в два кліка». Після цього необхідно прийняти умови Ліміту довіри від WMID 629028366740. Система Debt в автоматичному режимі запропонує вам термінову позику, сума, відсоток і термін якого індивідуально розраховуються виходячи з вашого бізнес-рівня BL, верифікації даних іншими учасниками системи Debt WebMoney і адресних даних, зазначених у атестаті.

clip_image002

Якщо вам імпонує можливість отримувати позики в сервісі WebMoney Debt, пам’ятайте, що заповнення анкети позичальника підвищує ваші шанси отримати приватний кредит з прийнятною процентною ставкою. У рубриці «Мені довіряють» – «Ліміти довіри» ви можете подивитись список бажаючих надати вам гроші, а в «Мені довіряють» – «Позики» зберігається інформація про раніше видані вам кошти.
Для того, щоб повернути борг, потрібно вибрати бажаний онлайн займ зі списку: «Мені довіряють» – «Позики», після чого перейти до операції «Виконати чергове повернення», або «Повернути весь займ».
Аналогічна можливість надається і на біржі кредитів Perfect Money, де кожен клієнт може позичати гроші у інших користувачів, або ж позичати свої, заробляючи таким чином відсотки на власних коштах. Увійти на біржу кредитів можна, відкривши свій аккаунт в Perfect Money, і вибравши відповідну вкладку. Користувачі, які бажають зайняти або позичити кошти, залишають свої заявки на біржі кредитів. Кредитор передає свої гроші на спеціальний рахунок біржі.
При здійсненні угоди кредитування гроші переводяться на рахунок позичальника. Якщо побажання позичальника і кредитора збігаються, гроші перераховуються на рахунок першого автоматично або з підтвердженням від кредитодавця. Кредитору надається право вибирати, кого кредитувати, а кого – ні. У випадку не повернення позики рахунок позичальника блокується, а всі кошти, пов’язані з кредитом переводяться на рахунок кредитора. Біржа кредитів працює без комісії. Кредитор платить стандартні 0,5% комісії при здійсненні запиту на передачу грошей позичальнику. Позичальник також оплачує стандартні 0,5% комісії при запиті перевести гроші кредитору.

clip_image003

Якщо знадобились гроші, можна або створити запит на отримання кредиту, або вибрати одну з вже існуючих пропозицій. У першому випадку потрібно скористатись кнопкою «Взяти кредит» в головному меню кредитної біржі і вказати, на який рахунок повинні надійти кошти, яка бажана сума, процентна ставка і термін кредитування. Потім потрібно натиснути кнопку «Попередній перегляд», ще раз все перевірити, і, в якості фінального акорду, клікнути на «Створити». Після цього ваш запит буде розміщений в загальний список і залишиться лише дочекатись кредитора.
Якщо бажаєте вибрати серед уже наявних пропозицій, перегляньте список кредитів і, знайшовши найбільш підходящий, скористайтесь кнопкою «Взяти кредит». Вкажіть номер рахунку для отримання коштів кредиту та натисніть «Відправити запит». Кредит буде наданий після схвалення кредитором. Але, в тому випадку, якщо останній вказав автоматичну видачу кредиту, операція буде здійснена відразу після того, як ви натиснете кнопку «Відправити запит».
Беручи позику на біржі кредитів Perfect Money, потрібно пам’ятати, що якщо кредит не гасити вчасно, ваш акаунт буде заблоковано і буде доступний тільки для операції поповнення рахунку. Якщо захочете погасити кредит до закінчення строку, в меню «Операції» потрібно вибрати кнопку «Завершити».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?