Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит на вищу освіту

Проблема оплати вищої освіти, думаю, знайома не одній сім’ї, а вища освіта, як відомо запорука успішної кар’єри. І все ж є відносно прийнятний вихід із ситуації, а саме кредит на вищу освіту. Такий кредит можна отримати як у держави, так і у комерційних банків, правда варто зауважити, що умови кредитування у них кардинально відрізняються.

Держава видає кредити на освіту терміном до 15 років під 3% річних, безпосередньо з казни. Для того щоб отримати такий кредит необхідно звернутися в спеціальну державну комісію з документами, в яких вказано причини, з яких цей кредит вам необхідний. Особами, які потребують в такому кредитуванні, можуть бути інваліди, малозабезпечені, які закінчили школу на відмінно, призери шкільних олімпіад, а також ті, хто не досяг віку 28 років. З клієнтом укладається угода (клієнтом може виступати абітурієнт, або його батьки, якщо він ще не досяг повноліття), для здійснення угоди клієнт повинен мати при собі паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Кредит на освіту можна одержати не у кожного банку, оскільки надання таких послуг є великим ризиком для самого банку. Отримати освітній кредит в банку можуть абітурієнти, студенти старших курсів, так і ті, хто вирішив отримати другу вищу освіту. Освітній кредит, як правило, дається банком без застави, але обов’язковою умовою є порука.
Документи обов’язкові для отримання освітнього кредиту: – паспорт громадянина України; – довідка про присвоєння ідентифікаційного номера; – довідка з місця роботи, в якій вказана посада і сума доходів за останні 6 місяців; – контракт з навчальним закладом;
Такий кредит є довгостроковим до 15 років, на суму до 50000грн., із середньою процентною ставкою 1,7%/місяць. Банк бере на себе всі витрати з оплати навчання клієнта, крім того, в основну суму можна включити витрати на стипендію студенту.
Нижче наведена таблиця з умовами українських банків за кредитами на освіту: Банк Процентна ставка Одноразові комісії Максимальна сума кредиту Максимальний термін кредитування Фінанси і Кредит 1,75% на місяць і 0,001% річних – 15 000 гривень 3 року Правекс-Банк 1,67% на місяць від 6% від суми кредиту 10 000 гривень 3 роки ТАС-Комерцбанк 4% в місяць – 10 000 гривень 3 роки ОТП Банк 3% в місяць 10% 25 000 гривень 3 року Надра банк 2,5 % в місяць 2.5% 50 000 гривень 3 роки

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?