Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит на весілля? Реальність!

Весілля – це свято, з якого починається сімейне життя, як це свято проведеш, так і життя сімейне складеться. Багато, знаючи цей закон, кілька років збирають на самий знаменний момент гроші. І, найчастіше, накопичених заощаджень не завжди вистачає, щоб забезпечити необхідні «дрібниці». В існуючих умовах, набагато простіше оформити кредит на весілля.

По-перше, визначте конкретну суму, яка вам необхідна для проведення весілля. Порахуйте всі витрати, на одяг молодятам (весільну сукню, костюм для нареченого), кільця, банкет, замовлення автомобілів, сама церемонія і ін

Маючи на руках конкретний список всіх бажаних речей і дрібниць, вам буде легше готуватися до торжества, і ви будете знати, скільки конкретно коштів вам не вистачає. У банк ви вирушите з конкретним запитом на певну суму.

Тепер залишилося уточнити деталі необхідні для отримання кредиту. Більшість банків на сьогоднішній день видають кредити на будь-які потреби, не вимагаючи при цьому якихось особливих гарантій.

Для оформлення кредиту вам, перш за все, знадобиться паспорт, при його відсутності його замінить інший рівносильний документ (паспорт для виїзду за кордон, водійські права, посвідчення особи військового або пенсіонера), індивідуальний код платника податків, довідка про доходи. Також необхідно проживати в тому ж регіоні, де знаходиться банк або його філія, для того, щоб оформити кредит.

Отримати сам кредит в банку у вас не забере багато часу. При зверненні вами в банк або відділення банку, за наявності всіх необхідних документів, ви отримуєте картку «миттєвого випуску» (термін її дії 2 роки), її видають для нарахування суми кредиту, і буквально протягом півгодини ви отримаєте необхідний позику. Якщо вам незручно користуватися картою, ви можете отримати кредит готівкою (оформлення нічим не відрізняється).

Якщо у молодят немає офіційного виду заробітку, або він занадто малий для видачі необхідної суми, кредит можна оформити під поручительство або під заставу.

Сума весільного кредиту може доходити до 50 тис. гривень, термін погашення кредиту 36 місяців. Процентна ставка по кредиту на весілля приблизно 3% на місяць, до суми щомісячної виплати додається комісія, що стягується банком за послуги, як правило, це 0, 3%. Також можна звернеться за кредитом і в інші фінансові установи, рекламу яких кожен з нас бачить щодня на зупинках громадського транспорту або, приміром, у метро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?