Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит готівкою для пенсіонерів

Кредити для пенсіонерів готівкою – це непросто один з продуктів банку. Вони грають важливу соціальну роль. Адже особи у похилому віці потребують грошей не менше за інших. Але от можливості в них, на жаль, вже не ті. Саме тому так важливо, щоб кредитні структури пропонували не лише гроші в борг пенсіонеру, а виводили на ринок спеціальні пільгові продукти саме для цієї категорії позичальників.

Умови отримання кредиту

Споживчі кредити готівкою для пенсіонерів є нецільовим продуктом. Видаються вони як із забезпеченням у вигляді поруки або застави, так і без забезпечення. Найчастіше валютою кредиту є гривна.

Щоб отримати кредит, потрібно задовольняти умовам банку, надати необхідний пакет документів і підписати кредитну угоду.


Пропозиції банків

Не кожен банк пропонує спеціальний кредит готівкою, розроблений саме для пенсіонерів.

Однак, якщо умовами кредитного договору передбачений віковий діапазон до 65 років і старше, то такий продукт автоматично стає доступним пенсіонерам.

Сьогодні можна виділити пропозицій від банків – Ощадбанк, Укрсіббанк, Приватбанк, Михайлівський, Фідобанк, на які варто звернути увагу в першу чергу.

Кредит готівкою без довідок і поручителів для пенсіонерів

Якщо пенсіонер бажає отримати готівку від банку в борг, при цьому відмовляється збирати довідки і залучати поручителів, то йому краще звертатися в «свій» банк. Саме ці кредитори пропонують кращі умови.

Інакше, навіть якщо таке просте у оформлення буде знайдено в іншому банку, не в тому, на рахунок якого надходить пенсія, то ставки по кредиту можуть бути гранично високі.

Кредити без довідок є ризикованими продуктами. А якщо ще й врахувати вік позичальників і відмову від забезпечення, то знайти недорогу пропозицію на таких умовах практично неможливо.

При цьому на ринку є подібні варіанти. Якщо потрібен незабезпечений кредит без довідок, то варто звернутися в Михайлівський.

Вимоги до позичальників

Для того щоб отримати кредит у банку вкрай важливо відповідати вимогам фінансової структури. Для пенсіонерів найчастіше застосовуються більш м’які критерії відбору.

Так, наприклад, вимога працевлаштування не є обов’язковою. Також може бути встановлений менший розмір щомісячного доходу.

В іншому ж позичальник-пенсіонер повинен:

  • бути громадянином України;
  • перебувати у віковому діапазоні, який встановлений банком. Різні структури ставлять відмінні один від одного обмеження. Найчастіше це вік до 75 років на момент погашення кредиту.Але є пропозиція і до 80 років;
  • достатній рівень доходу. Тут або встановлюється чітке обмеження. Або ж з розрахунку, що платежі по кредиту не будуть перевищувати 40% -50% від суми щомісячних платежів;
  • постійна реєстрація завжди є обов’язковою умовою. Але от місце реєстрації в різних банках варіюється: на території РФ або ж в регіоні обслуговування кредитора.

Плюси і мінуси

Зупиняючись, на виборі кредиту для пенсіонерів, важливо розуміти які очікують плюси, а які мінуси цієї угоди з банком. 

Безсумнівна перевага, особливо окремих пропозицій це досить похилий вік позичальника. 

Дати гроші в борг 85 річному мало хто готовий. Також важливо, що пропозиції для пенсіонерів відрізняються пільговими умовами. 

При цьому варто згадати і про мінуси кредитів для пенсіонерів. Серед них можна назвати нав’язливу кредитну політику банків, які практично змушують клієнтів оформляти страховку. 
Оскільки тіло кредиту залежить від щомісячного доходу і витрат, то пенсіонерові з маленькою пенсією і відсутністю додаткового доходу неможливо залучити велику позику. 

Враховуючи, що в похилому віці доходи людей часто падають, то необхідність у позичених грошах стає вкрай актуальною. 
Саме тому так важливо наявність в банках спеціальних пропозицій для пенсіонерів. 

З одного боку, це дозволяє людям навіть у зрілому віці не відмовляти собі в багатьох речах, які можна купити за гроші. 

З іншого, банки отримують відповідальних позичальників. Такий стан речей обумовлює взаємовигідне співробітництво між банками, які позичають гроші, і пенсіонерами, які можуть, не відкладаючи їх витрачати, а платити потроху з пенсії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?