Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит без застави та поручителів

Можливість отримати кредит без забезпечення завжди буде, і була затребувана в нашій країні. Багато позичальників хочуть отримати кредит без застави та поручителів, адже так одержання позички вийде швидше і не потрібно витрачати свій час на оформлення документів для застави, а також шукати когось, щоб вони виступили поручителями по позиці. Саме ці обставини і примушують людей шукати можливість такого кредитування. Багато банки йдуть назустріч своїм клієнтам і надають їм такі позики.

Щоб отримати кредит без застави та поручителів потрібно позитивна кредитна історія. Якщо у майбутнього боржника немає позитивного кредитного рейтингу, то, швидше за все, йому відмовлять у видачі такої позики.

Фінансові установи, видаючи позики без забезпечення, прагнуть себе максимально убезпечити і звести ризик неповернення позикових коштів до article479мінімуму. У цьому випадку набагато збільшуються процентні ставки, сума позики може бути знижена і позичка видається на короткий термін. Не варто забувати і про всякі комісії і побори – за відкриття рахунку, зняття грошей і так далі.

Але швидке оформлення цих кредитів багатьом людям перекреслює всі мінуси кредитування, адже оформити позику можна за один або два дні. При оформленні фінансова організація зажадає всього два документи: паспорт та будь-який інший на вибір – ІПН, водійські права або ж закордонний паспорт. Своєрідний бонус полягає і в тому, що дуже часто банки не вимагають навіть довідок про доходи при такому кредитуванні.

Однак більшість фінансових організацій все ж з більшою охотою видають кредитні кошти з наданням застави або ж під поручительство платоспроможної особи, яка має хорошу кредитну історію. Виходить, що кредит без забезпечення цікавий для тих людей, хто хоче отримати позикові кошти швидко і не дивиться на вигідність умов кредитування. Але у виграші залишиться не позичальник, а фінансова установа.

Якщо є можливість – не поспішайте і уважно вивчіть всі кредитні пропозиції, а потім виберіть з них найбільш оптимальні для вас. Не потрібно забувати, що позитивна історія за кредитами дозволить набагато знизити процентну ставку.

Кредит без застави та поручителів часто є однією з форм споживчого кредитування. Такі позички називаються експрес-позичками та оформляються вони досить швидко. У торгових мережах вони користуються великою популярністю. Після заповнення людиною анкети її направляють в електронному вигляді в банк. Через півгодини можна вже дізнатися про рішення фінансової установи. У цих випадках до позичальників надаються різні вимоги.

Одним банкам потрібно, щоб у майбутнього боржника була місцева прописка і необхідний для одержання позики вік, інші дивляться на трудовий стаж клієнта або на щось ще. Але все одно потрібно паспорт і інший документ, що підтверджує особу позичальника. Ці позики є короткостроковими і видаються на термін від трьох місяців і до трьох років, а відсоткові ставки будуть високими.

В даний час можна зустріти рекламу «легких позик», які видають не банки, а якісь фінансові організації. Вони просто співпрацюють з банками і отримують від них відсоток за кожен виданий ними кредит. Потрібно бути дуже обережним з такими організаціями, особливо якщо вони пропонують видати кредит без застави та поручителів під дуже низький відсоток.

Все це підозріло, у таких підприємств найчастіше немає ні ліцензії, ні юридичної адреси і якщо з ними зв’язатися, то потім може виникнути багато неприємностей. Краще всього, якщо у вас є час, оформіть довідку про доходи, знайдіть поручителів або надайте заставу і в цьому випадку ви отримаєте в нормальному банку позику з низькими відсотками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?