Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит без застави та поручителів

У наш час існує безліч фінансових установ, які борються за масу потенційних клієнтів. Саме цим можна пояснити список послуг, які кожен раз розширюються і дають право вибору. Деякі клієнти без всяких проблем можуть надати фінансовій установі ті документи, які є необхідними в момент оформлення кредитів. А ось для інших позичальників – це досить неприємна процедура, яка приносить моральний дискомфорт. А іноді все це упирається в час. Але, на щастя багатьох споживачів, деякі банки мають право надавати кредит як без застави, так і без поручителя. У такому разі гарантії повернення коштів, взятих у борг, відсутні.

Експесс-кредити

Такий вид кредиту вважається одним з видів споживчого. Він має певні риси, які притаманні лише йому. Ось про що йде мова:

– Оперативність у складанні (один-три дні);

– Не потрібно збирати товстий пакет документів;

– Його надають на термін від трьох місяців до трьох років;

kredit_bez_zaloga_i_poruchiteley-300x225– Мінімальний розмір суми (до 100000; іноді – 200-300 000);

– Високий відсоток.

А тепер трохи детальніше про його головних плюсах. Часто незабезпечені кредити називають експрес-кредитами, тому як вони оперативні. У деяких фінансових структурах можна почути думку, що такі позички можна отримати не те, що за три години, за 15 хвилин. Саме тому кредити без застави та поруки стали такими популярними. Особливо – у торгових центрах, коли так і тягне придбати вподобану річ. Всі анкети передають в банк за допомогою електронкою. На все про все менеджер витрачає на більше, ніж півгодини.

Довідка про доходи не потрібна?

Кожен банк надає до клієнтів кардинально різні вимоги. В одних структурах достатньо мати під рукою місцеву реєстрацію і бути дієздатним. А ось інші оформляють цей вид кредиту тільки в тому випадку, якщо споживач має певний стаж роботи на своєму робочому місці.

Довідка про платоспроможність може знадобитися в дуже рідкісних випадках. Найчастіше від клієнта вимагають закордонний паспорт, свідоцтво про ідентифікаційний номер, пенсіонку і водійське посвідчення.

Незважаючи на те, що порука за позикою третіх осіб не вважається надійною гарантією, їх наявність знижує всілякий ризик банкірів. Таким чином, при повній відсутності забезпечення банки намагаються придумати надійні варіанти в ім’я своєї безпеки. Більш того, ризик неповернення незабезпечених позик можна покрити високими процентними ставками. Причому, чим нижче вимоги фінансових структур до своїх клієнтів, тим вище буде відсоткова ставка за кредитом. Це відноситься не тільки до тривалості його оформлення, але й до необхідних до надання довідкам.

Не найкращий варіант

Якщо є можливість і час, клієнтові вигідніше буде попросити документ про свою платоспроможність і звернутися до фінансової установи. У такому випадку воно поставиться до розгляду заявки більш грунтовно. Зазвичай процентні ставки в таких структурах набагато нижче.

Комісія за обслуговування позикового рахунку кредиту, виданого без застави та поруки, для клієнта – не найкращий результат. Якщо клієнт вже брав кредит і повертав борги в означений час, це допоможе позичальнику отримати кредит без проблем.

Легкість у складанні необхідних документів на отримання кредитів без застави та поручителів несе в собі як позитивні, так і негативні деталі по відношенню до всіх його позичальникам. Для фінансової структури, з одного боку, це обумовлює великий ризик, а з іншого – більший прибуток. Для клієнта головним вважається доступність та легкість отримання, які згодом можуть виявитися доленосними. Однак, незважаючи ні на що, популярність таких документів не вичерпується. Головне тільки те, щоб фінстурктури не замінювали покриття можливих ризиком бажання заробити так звані «легкі» гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?