Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кращі депозити тижня – огляд новинок

Середина березня виявилася вельми врожайною на нові депозитні програми. Банки охоче залучають вкладників привабливими депозитами з коротким терміном розміщення (від 7 днів), а також дарують бонуси і обіцяють лояльні умови дострокового розірвання. Подробиці читайте далі.
Актив Банк з 17 березня ввів новий депозит "Вільна Сімка" з можливістю отримувати відсотки за вкладом через кожні 7 днів. Загальний термін укладення депозитного договору – 386 днів (12 місяців + 1 день). Достроково забрати вклад без втрати відсотків можна на 7-й, 14-й, 21-й і т.д. день з дати оформлення депозиту. Процентні ставки по вкладу – 25% річних у національній валюті, 12% річних – у доларах і євро. Для виплати відсотків по вкладу Банк безкоштовно випускає платіжну картку VISA / MasterCard.
З 17 березня новий вклад у гривні "Авансовий" введений в Укрсоцбанку . Особливістю депозитного продукту є виплата відсотків за весь термін відразу після підписання депозитного договору і розміщення коштів на рахунку. Можливі терміни оформлення депозиту – 3, 6 і 12 місяців. Процентна ставка є фіксованою і залежить від розміру початкової суми вкладу. При мінімальній сумі від 1 000 до 50 000 гривень банк нараховує 14,25% -16% річних. У разі розміщення депозиту в сумі понад 300 тисяч гривень процентні ставки складають 14,75% -16,5% річних.

imageУ Радикал Банку діє своя цікава 3-х місячна депозитна програма з патріотичною назвою "Єдина Країна – Єдиний Світ". Залежно від періодичності виплати відсотків (щомісячно або в кінці строку) вкладник отримає 22% -23% річних у гривні та 10% – 10,5% у доларах США. До акційного депозиту застосовується спеціальна бонусна програма, що дозволяє отримати додатково 1% річних у гривні та 0,5% в доларах.
Бонусні відсотки нараховуються клієнтам при переоформленні строкового вкладу, термін дії якого закінчився під час терміну дії акційного депозиту "Єдина Країна – Єдиний Світ", і, якщо в період з 20.02.14 по 07.03.14 був достроково закрито (або закритий у зв’язку із закінченням дії) терміновий депозитний рахунок у Банку. Акційний депозит можна оформити до 7 квітня 2014 року.

Імексбанк 18 березня презентував новий місячний депозит під назвою "Ексклюзивний". Банк пропонує привабливі відсоткові ставки за вкладом при терміні розміщення 26-31 день – 23% у гривні, 9,5% в доларах і 7,5% у євро. Виплата відсотків відбувається в кінці терміну на платіжну карту VISA Electron (видача безкоштовно), або картки Visa Gold, Visa Classic або НСМЕП (видача платно).
Для внеску доступна можливість поповнення. При достроковому розірванні договору банківського вкладу проценти виплачуються за фактичний строк перебування коштів на депозитному рахунку в повному обсязі. При цьому необхідно письмово повідомити Банк за 7 банківських днів до бажаної дати отримання депозиту.
Укрінбанк з 17 березня пропонує новий акційний вклад – "25 років довіри". Строк дії депозиту – від 1 до 18 місяців з відсотковою ставкою від 20% до 21,5% річних у гривні, від 10% до 11% у доларах і від 9 % до 10% в євро. Кожному вкладнику Банк видає платіжну карту для отримання відсотків, які виплачуються щомісяця. Депозит "25 років довіри" можна оформити до 22 квітня 2014 включно.

imageУ депозитній лінійці Автокразбанку з’явився новий продукт "Прибутковий" з високими процентними ставками, можливістю поповнення і вигідними умовами дострокового розірвання (після закінчення перших 90 днів – без перерахунку відсотків, до 90 днів – за ставкою 0,05% річних). За даним депозитом в перший місяць нараховується 27% річних у гривні та 12,5% в доларах, в період з 30 по 180 день – 23% у гривнях і 9,5% у доларах. Загальний термін депозиту – 180 днів. Мінімальна сума для оформлення вкладу – 10 000 гривень або 1000 доларів.
Крім новинки банк продовжив термін дії акційного 30-денного вкладу «Довіра» до 30 квітня 2014 року. Нагадуємо, внесок передбачає повернення Банком нарахованих, але невиплачених відсотків за договорами банківського вкладу в АКБ Банк, які були достроково розірвані вкладниками в період з 27.01.14 по 27.02.14 року. При цьому вкладник додатково отримує на «відновлений» вклад 24% річних у гривні та 9% річних у доларах США.
ЄВРОПРОМБАНК додав до переліку своїх продуктів новий депозит "Лелека" з виплатою відсотків в кінці терміну. Вклад має короткий період розміщення коштів – 45 днів і привабливі відсоткові ставки – 22,5% у гривні та 9,25% у доларах. У разі дострокового повернення вкладу буде застосовуватись ставка 2% річних у гривні та 0,5% в доларах.

Ренесанс Капітал з 18 березня пропонує розмістити грошові кошти в національній валюті на депозит "Прогресивний" на 6, 9 або 12 місяців. Залежно від терміну розміщення та періодичності виплат нарахованих відсотків банк пропонує від 22,5% до 24,53% річних (щомісяця) і від 23% до 25,03% (в кінці строку). У разі дострокового розірвання банківського вкладу на письмову вимогу вкладника банк виплачує нараховані відсотки за ставкою 2% річних за весь час фактичного перебування коштів на депозитному рахунку.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?