Новини світу кредитування та банківських послуг.

Корисні функції золотого пластику

Оформивши картку класу Gold, можна користуватися знижками при бронюванні квитків, готелів, здійсненні покупок, як в Україні, так і за кордоном.
На відміну від інших платіжних карт, оформлення дебетової картки класу Gold вимагає додаткових витрат. Іноді банки не стягують плати за користування карткою, але платити доведеться за щомісячне обслуговування. Так, наприклад, в ПриватБанку , Дельта Банку і Надра Банку плата за випуск картки відсутня, але щомісячний платіж за її обслуговування складає від 20 до 30 грн. Укрсоцбанк стягує плату за випуск картки та щомісячне обслуговування, а Креді Агріколь Банк – одноразову плату за два року користування карткою. У ОТП Банку обслуговування коштує 50 грн. / міс., плата за випуск не знімається, але при відкритті карти потрібно покласти на неї 1 тис. гривень – незнижуваний залишок, який потім, при закритті рахунку, повертається.
gold_card_229x300.jpg.aspxУкраїнські банки пропонують оформити картку Visa Gold або MasterCard Gold. Крім зовнішнього престижу карта має ряд переваг. Так, наприклад, бронюючи готель за допомогою глобальної онлайн системи HotelClub.com, тримач золотої карти може отримати знижку до 75% у 50 тис. готелів в усьому світі. Те ж саме стосується і шопінгу. З повним переліком дисконтних програм можна ознайомитися на сайтах Visa і MasterCard .
Крім цього, «золота» картка – це ще й підтвердження платоспроможності клієнта. Так, наприклад, якщо в готелі, через технічні неполадки неможливо провести оплату, володареві преміального пластику все одно нададуть номер, поки питання не вирішиться.

Якщо карта класу Gold була загублена, клієнт банку може скористатися екстреною видачею готівки (до 5 тис. дол США) або екстреної заміною карти, де б він не знаходився. Також власнику золотого пластику може бути надана юридична та медична підтримка в чужій країні.

Огляд Gold-пропозицій деяких найбільших банків України

Назва банку
Плата за випуск
Щомісячне обслуговування
Комісія за зняття готівки

ПриватБанк
0 грн.
20 грн. / Міс.
в Україні – 0
%, За кордоном – 2% від суми.

Дельта Банк
0 грн.
30 грн. / Міс.
в банкоматах Дельта Банку та мережі «Атмосфера» – 0%, в інших банках – 1,5% _ 5 грн., за кордоном – 0,5% + 25 грн.

Укрсоцбанк
800 грн.
800 грн. / Рік
в банкоматах Укрсоцбанку в Україні – 0%, у банкоматах партнерів – 3 грн., в банкоматах інших банків – 1,5% + 5 грн., у банкоматах за кордоном – 1,5% (мін. – 3 дол)

Надра Банк
0 грн.
29,9 грн. / Міс. або 19,9 грн. / міс. (Якщо в рамках зарплатного проекту)
в банкоматах Надра Банку – 0%,
в банкоматах інших банків – 4,9% + 4,9 грн., за кордоном – 1,5% (мін. – 24,90 грн.).

Креді Агріколь Банк
630 грн. (За 2 роки)
0 грн.
в банкоматах Креді Агріколь Банку та мережі «Атмосфера» – 0,9% + 2 грн., в банкоматах інших банків – 1,5% + 5 грн., за кордоном – 1,5% (мін. – 30 грн.)

ОТП Банк
1 тис. грн. (Незнижувальний залишок, який кладеться на карту, і повертається при закритті рахунку).
50 грн. / Міс.
в банкоматах ОТП Банку та мережі «Атмосфера» – 0,8%, в банкоматах інших банків – 1,5% + 4 грн., за кордоном – 1,5% (мін. – 17 грн.)

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?