Новини світу кредитування та банківських послуг.

Короткострокові вклади та подарунки за анкету

Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з новими депозитними програмами та умовами святкової акції, головний переможець у якій отримає приз – вікенд у Харкові.
Банк Глобус з 17 червня ввів в дії новий короткостроковий депозит «Строковий». Основна перевага вкладу – це короткий термін розміщення від 7 до 30 днів. Умови депозиту не передбачають подальшої пролонгації, внесення поповнення та часткового і дострокового зняття. Залежно від терміну розміщення депозиту процентні ставки складають від 16% до 20% річних у гривні, від 5% до 9% в доларах, від 4% до 8% в євро. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну.
В Кредобанку з 15 червня по 31 липня діє акційний депозит у гривні «Гаряча пропозиція». Термін розміщення вкладу – 2 місяці з можливістю пролонгації до 2 разів (загальний термін вкладу – не більш 6 місяців). Процентна ставка за перші 2 місяці становить 17% річних, після першої пролонгації (з 3-го по 4-й міс.) – 20% річних, після другої пролонгації (з 5-го по 6-й міс.) – 23% річних .

clip_image001

Мінімальна сума вкладу – 500 гривень. Відсотки за вкладом виплачуються щомісяця на рахунок клієнта в Кредобанку. Також банк пропонує абсолютно безкоштовно оформити банківську платіжну карту для отримання нарахованих відсотків через банкомати.

Ідея Банк додав в депозитну лінійку новий вклад «Надія». Депозит можна оформити на 3, 4, 5 або 6 місяців під 20% річних у гривні, 5,75% -6,25% річних у доларах, 4,75% -5 , 25% в євро. Мінімальна сума депозиту – 1000 гривень, 100 доларів / євро. Виплата відсотків – щомісячно. Пролонгація терміну і можливість поповнення відсутня.
ТАСкомбанк на цьому тижні запропонував клієнтам нову депозитну програму «Нові гроші». Перевага вкладу – підвищена прибутковість (до 25% річних у гривні та до 9,5% в доларах / євро), широкий вибір терміну розміщення вкладу (від 1 до 18 міс. ) і безкоштовний випуск міжнародної платіжної карти. Виплата відсотків – в кінці строку.

clip_image002

Щоб скористатися вигідною депозитною програмою досить розмістити в ТАСкомбанк новий внесок у сумі, яка збільшить ваш максимальний депозитний баланс (розрахунок значення максимального депозитного балансу здійснюється з 12 травня 2015 року) та отримати підвищену ставку на різницю коштів. При достроковому розірванні депозиту «Нові гроші» відсотки будуть перераховані за ставкою 0,01% річних.
Особлива акція під назвою «Знайомство з Мегабанком» проходить до 26 червня 2015 в Київській філії Мегабанку за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 64. Для участі в акції запрошуються всі кияни. Кожен, хто заповнить анкету потенційного клієнта у вищевказаному відділенні, отримає від банку подарунок: корпоративні сувеніри, бонусні відсотки за депозитами, платіжні картки «Visa Infinite», «Visa Gold», «Visa Classic», «MasterCard Debit», страхові пропозиції від партнерів банку. А головний переможець акції отримає спеціальний приз – вікенд у Харкові.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?