Новини світу кредитування та банківських послуг.

Короткострокові святкові депозити з високими процентними ставками.

Святкування Нового Року стрімко наближається. За традицією, ми всі хочемо встигнути підготувати приємні подарунки рідним, близьким, дітям. А от приємний бонус собі, коханому, запросто можна зробити, оформивши в банку короткостроковий святковий депозит з високими процентними ставками.
Благо, напередодні новорічного торжества, таких акційних вкладів стало ще більше. Сьогодні ми продовжуємо вже звичний цикл щотижневих статей про новорічні депозити.
Міський Комерційний банк на минулому тижні стартував з акційним депозитом «Ваш Різдвяний». При мінімальній сумі вкладу, рівний 2014 гривень, доларів або євро можна отримати до 21,8% річних у національній валюті, до 9,8% – у доларах США і до 9,3% в євро. Виплата відсотків проходить щомісяця на платіжну карту VISA Electron або VISA Classic. Оформити депозит можна на 2, 4 або 6 місяців.
Перевагою вкладу є надання бонусу у вигляді +1% / +0,5% річних при відкритті наступного неакційних вкладу в гривні / доларах США (євро) строком від 3 місяців. Вклад доступний до оформлення з 9 грудня 2013 по 8 січня 2014 року.

depo_city_450x188.jpg.aspx

Укрексімбанк порадував клієнтів депозитом "Новорічний" з щомісячною виплатою відсотків строком на 186 днів. Мінімальна сума депозиту символічна цифрі наступаючого Нового року і становить 2014 гривень, доларів або євро. Прибутковість вкладу в перший місяць розміщення коштів – 20,14% річних у гривнях і 9,2014% – у валюті. Депозит можна відкрити з 9 грудня 2013 року по 14 січня 2014 у відділеннях банку по всій Україні.
Надра Банк також приготував спеціальну пропозицію до новорічних свят. Депозит "Щедра зима" дарує високу прибутковість по внеску й має короткий термін розміщення – 1 або 2 місяці. Ставки по вкладу складають 20,14% річних у гривні, 11% – у доларах і 10% – в євро. Оформити святковий депозит можна до 31.12.2013.
Імексбанк з 12 грудня пропонує фізичним особам покласти вільні готівку в національній валюті на депозит "Новорічні бажання" під високий відсоток щомісячного доходу – 22% річних. Перевагою вкладу є самостійна можливість клієнта вибрати бажаний термін розміщення вкладу – 3, 6, 9 або 13 місяців. Депозит передбачає можливість поповнення вкладу, а також, автоматичну пролонгацію після закінчення терміну. Термін дії святкового вкладу закінчується 31 грудня.

depo_imex_450x156.jpg.aspx

Меркурій банк вразив новинкою – вкладом «Різдвяний» з максимально високою процентною ставкою – 24% річних. Депозит має короткий термін розміщень в 1 місяць і виплату відсотків по закінченню терміну дії. Скористатися депозитним пропозицією можна з 12.12.2013 р. по 17.01.2014 р. включно.
Ідея Банк минулого тижня презентував одразу три цікавих депозита: "Новорічний подарунок", "Новорічний подарунок онлайн" і "Особливий". Усі вклади мають щомісячну виплату відсотків. "Новорічні подарунки" оформляються у доларах США на 6 місяців під 9% або 9,1% річних (більший відсоток надається при відкритті вкладу через систему інтернет-банкінгу). "Особливий" внесок забезпечить вкладнику 20% річних у гривнях при розміщенні на 3 місяці.

depo_idea_500x328.jpg.aspx

Євробанк з 9 грудня пропонує взяти участь в акції "Депозит Новорічний". За умовами акції кожен клієнт, що розмістив депозит строком від 183 днів у гривнях, доларах або євро, отримує бонус +0,5% до діючої процентної ставки за вкладом "Строковий" у відповідній валюті на відповідний період.
Крім того, кожного вкладника чекає приємний новорічний сюрприз! Уточнимо, що оформити акційний депозит можна тільки в одному київському відділенні банку на бульварі Шевченка, 35.
Короткостроковий депозит у гривнях з поетичною назвою "Зимова Казка" презентував Банк Російський Стандарт . Вклад під 22,5% річних на 3 місяці або 23% – на 6 місяців передбачає виплату відсотків наприкінці терміну.

depo_rs_450x128.jpg.aspx

Банк Національний Кредит минулого тижня порадував стартом відразу 2-х цікавих акцій. Участь у святковій акції "Новорічна" дозволяє отримати привабливу прибутковість в 18% річних у національній валюті при розміщенні тимчасово вільних коштів на строк 7 днів. За акційним вкладом передбачена можливість автоматичної пролонгації до 3 разів. Термін акції "Новорічна" – з 9 по 31 грудня.
Наступною акцією, що діє в банку з 12 по 23 грудня, є "Святковий місяць". У рамках акції, клієнти отримують 20% річних за умови розміщення вкладу в національній валюті на 1 місяць, без можливості пролонгації.

Акція до Дня святого Миколая!

19 грудня традиційно святкується день святого Миколая – покровителя дітей. До головного дитячого свята року Єврогазбанк готується заздалегідь. У цей день Банк запрошує відвідати одне з своїх відділень разом з дітьми і отримати солодкі поздоровлення і листи з побажаннями.

depo_evrogaz_450x213.jpg.aspx

Сподіваємося, запропонований Вашій увазі огляд депозитних новинок послужить орієнтиром при виборі способу примноження Вашого капіталу!

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?