Новини світу кредитування та банківських послуг.

Короткострокові інвестиції в гривні

Депозит у гривні з можливістю поповнення на півроку – кращий варіант для тих, хто, зважаючи на постійні валютні коливання не бажає ризикувати своїми заощадженнями, і, в той же час, планує періодично поповнювати внесок у силу збільшення розміру особистих накопичень.
Оформивши вклад в національній валюті з можливістю поповнення на півроку можна заробити до 22,5% річних. А це означає, що, наприклад, з кожних 10 тисяч гривень вкладник отримає додатково до 1 125 грн.
Так, наприклад, Банк «Перший» пропонує оформити вклад «Гнучкий Мультивалютний» на півроку з відсотковою ставкою 22,5% річних. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок.
Процентна ставка за вкладом «Ваш Накопичувальний» від Міського Комерційного Банку складає 20,45% річних. Але за рахунок капіталізації відсотків ефективна ставка складає 22,43%. Виплата відсотків проводиться щомісячно на поточний рахунок або платіжну карту.

clip_image002

У Актив-Банку є пропозиція «Актив Вільний», що дозволяє вкладнику заробити 22% річних і отримувати відсотки щомісяця через касу банку, на платіжну карту або поточний рахунок.
Вклад «Стабільне зростання» від Імексбанку також пропонує процентну ставку 22% річних. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на рахунок платіжної карти.
Пропозиція від Банку Траст – це 20% річних і виплата відсотків наприкінці дії вкладу, шляхом капіталізації. Завдяки капіталізації, ефективна ставка по вкладу досягає 20,85% річних.

Гривневі вклади з можливістю поповнення на півроку

Банк

Вклад

Ефективна ставка, річних

Обмеження на
поповнення

Банк Перший

Гнучкий Мультивалютний

22,5%

Поповнення можливе протягом 90 днів.

Міський Комерційний Банк

Ваш Накопичувальний

22,43%

Залежно від суми вкладу:
100/500/1000 UAH

Актив-Банк

Актив Вільний

22%

Мінімальна сума поповнення становить 50 UAH. Поповнення можливе протягом всього терміну вкладу, за винятком останніх 30 календарних днів його дії.

Імексбанк

Стабільне зростання

22%

Не менш 500 UAH

Банк Траст

Капітал Новий Плюс

20,85%

Мінімальна сума – 500 UAH;
поповнення без обмежень.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?