Новини світу кредитування та банківських послуг.

Конкурси банків на Facebook: електронна книга, спорттовари і гроші в подарунок

Більшість конкурсів банків, які закінчуються в липні, зважаючи на проходження ЧС-2014, приурочені до футболу. Серед призів, що розігруються: поїздка на матч Суперкубка УЄФА, спортивні товари, електронна книга і накритий стіл в одному з пабів столиці на вечір фіналу Чемпіонату світу з футболу в Бразилії.
4 липня на офіційній сторінці Укрсоцбанку в Facebook стартував конкурс на знання нефінансової звітності банку за період 2013-2014 р. Учасники конкурсу, ознайомившись з діяльністю банку, отримують шанс виграти електронну книгу. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно бути учасником офіційної групи банку в мережі Facebook. Потім потрібно перейти по посиланню і ознайомитися з нефінансовим звітом установи за період 2013-2014 р.
І, як останній крок – треба знайти в звіті схему, яка демонструє основні напрями соціальної відповідальності банку і в коментарях до новини дати обгрунтовану відповідь на запитання: "Який, на вашу думку, напрямок соціальної відповідальності є найважливішим для банку? Чому?" Конкурс триватиме до 13 липня, після чого переможець буде визначений шляхом випадкового відбору за допомогою сайту www.random.org . Але участь у випадковому відборі візьмуть тільки ті учасники, відповіді яких будуть найбільш цікавими і обширними.

clip_image001

На сторінці ПУМБ в Facebook все ще триває акція «Футбольний прогноз», учасники якої щотижня стають володарями одного футбольного м’яча і трьох сертифікатів Bodocard на суму 100 грн. Згідно з умовами акції, за правильно вгаданий результат автор прогнозу отримує 5 балів, за частково правильний – 2 бали (наприклад, підсумковий рахунок 5:4 на користь команди А, а прогноз був 4:3 на користь команди А, тобто – учасник вгадав перемогу команди А), за запрошення друга – 3 бали.
І якщо, наприклад, володарі сертифікатів визначаються за допомогою програми www.random.org , то володарями головного призу – грошових коштів на придбання карткового пакету ПУМБ «З вершками» з сумою 5000,00 грн. на рахунку для поїздки на матч суперкубка УЄФА (розіграш відбудеться 14 липня) – стають учасники акції, які набрали найбільшу кількість балів прогнозів.

clip_image002

Аналогічну акцію можна побачити і на сайті Піреус Банку . Серед обов’язків учасників: стежити за спеціальними постами і залишати в коментарях прогнози результатів матчів, які відбудуться в тій чи інший день. За кожного угаданого переможця або нічию учасники отримують по одному балу, якщо ж результат точно збігається з вашим прогнозом, тоді вам дістануться всі 3 бали. Наприкінці другого і третього кіл групових матчів учасники, які набрали найбільшу кількість балів, отримали сертифікати мережі магазинів «Спортмастер» номіналом 100 гривень, а у фіналі прогнозистів очікує супер-приз.

clip_image003

У УкрСиббанку і партнера фінустанови ресторану-пабу «Dakota», розташованого на Оболонській набережній, сьогодні останній день конкурсу в рамках проекту «Плюсуй з нами». Переможець буде визначений завтра, 10 липня, за допомогою програми random.org, і отримає депозит на 1 стіл номіналом 2 тис. гривень на 13 липня – вечір фіналу Чемпіонату світу з футболу в Бразилії.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно зробити три простих кроки: лайкнути сторінку Ресторану-пабу «Дакота», поділитися конкурсним постом і відповісти на питання.

clip_image004

До закінчення даних конкурсів залишилось зовсім небагато часу, але, все ж, є ще шанси отримати цінні подарунки.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?