Новини світу кредитування та банківських послуг.

Конкурс для школярів і допомогу дітям: нові акції банків

Пропонуємо нашим читачам ознайомитися зі свіжими банківськими новинами, серед яких – конкурс для школярів «Єдина Україна», спеціальна благодійна акція на підтримку дітей з дитячих будинків, а також – інформація про нові зручні сервіси та послуги.

У Приватбанку стартував шкільний конкурс «Єдина Україна», в якому одна з українських шкіл за результатами розіграшу виграє сучасне обладнання для інтерактивного класу: інтерактивну дошку ZnayBoard, робоче місце вчителя ZnayBook, систему управління класом Mythware, роутер, проектор та 15 планшетів ZnayPad. Школа, яка за результатами голосування займе 2-е місце, отримає 10 планшетів ZnayPad для комп’ютерного класу.

imageДля участі в акції необхідно поділиться на сайті конкурсу фотографіями, які передають красу і колорит рідного краю, а також безкоштовно оформити карти Юніора учнями школи. В акції переможе школа, яка набере найбільшу кількість балів за фотографії та оформлення карти:

1 голос за фотографію = 1,5 балу

1 карта Юніора = 1 бал.

Конкурс «Єдина Україна» триватиме до 1 листопада 2015 року.

Мотор-Банк порадував новиною про можливість оплачувати у відділеннях банку рахунки за послуги «Укртелекому» без комісії.

ОТП Банк з 1 червня 2015 проводить спеціальну акцію «Картку поповнюй – дітям допомагай», спрямовану на допомогу дітям, які позбавлені батьківського піклування. За умовами акції, кожному власнику платіжної карти "Депозит 24/7" в гривнях, при її поповненні на суму від 500 гривень, буде запропоновано перерахувати символічну суму в 5 гривень на рахунок благодійного фонду «Благомай» і, таким чином, взяти участь у здійсненні дитячих бажань.

Крім того, 84 подарунка чекають і дітей учасників акції, за умови створення ними малюнка на тему «З карткою" Депозит 24/7 мама купить мені … ».

Банк Форвард повідомив про запуск послуги оплати платежів за банківськими реквізитами в мережі терміналів самообслуговування, встановлених у відділеннях і офісах Банку. Відтепер клієнти банку можуть здійснювати в режимі 24/7 платежі за відвідування дитячого садка, комунальні послуги та інше без комісії, за умови разового перекладу на суму до 1 500 гривень.

Якщо ж сума платежу знаходиться в межах від 1 501,01 до 14 999 гривень, то розмір комісії складе 5 гривень за один платіж. Максимальна сума одного платежу не повинна перевищувати 14 999 гривень.

Процедура проведення платежу через термінал зручна й проста. Досить вибрати в меню терміналу рубрику «Банківські послуги», потім – «Вільний платіж за банківськімі реквізітамі». Далі за допомогою електронної клавіатури слід ввести МФО банку, розрахунковий рахунок одержувача, ІПН / ЄДРПОУ, призначення платежу, дані про одержувача і свій номер телефону. Після перевірки даних вносяться грошові кошти і видається чек про підтвердження платежу.

imageОщадбанк запровадив новий сервіс, за допомогою якого можна замовити перевипуск платіжної картки на новий термін без відвідування відділення банку. Для перевипуску тепер достатньо зателефонувати до контакт-центру (0-800-210-800) і скористатися новим автоматичним сервісом «Продовження терміну дії картки». Нова карта буде виготовлена і доставлена в те відділення Ощадбанку, в якому обслуговується картковий рахунок. Сервіс працює в режимі 24/7.

Промінвестбанк пропонує своїм клієнтам до кінця 2015 року унікальну можливість безкоштовного обміну старих платіжних карток класу MasterCard Electronic MasterCard Maestro на нові картки преміум-класу World Debit MasterCard.

Крім того, клієнти банку, які проведуть обмін платіжних карт в період з 20 травня по 30 вересня 2015 року, стають учасниками акції «Вигідна міграція з карткою MasterCard від Промінвестбанку» і маю шанс стати власниками грошових подарунків на суму:

500 гривень – 150 винагород,

5 000 гривень – 5 винагород,

10 000 гривень – 5 винагород.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?