Новини світу кредитування та банківських послуг.

Комуналка он-лайн: як розрахуватися за послуги ЖКГ за допомогою інтернет-банкінгу

Завдяки сучасним технологіям, які використовують українські банки, за світло, воду і тепло в квартирі можна платити, не виходячи з дому. За допомогою інтернету і банківської картки достатньо зареєструватися в системі, яка перерахує гроші в ЖЕК, водоканал або енергетикам.
Більшість великих банків пропонують власну послугу оплати за допомогою інтернет-банкінгу. Такі системи існують в банках Platinum , " Приват "," Раййфайзен ", VAB Банк , Альфа-Банк Україна , ВТБ , "Укрексімбанк" , ПУМБ , OTP . У цьому випадку, спочатку необхідно відвідати відділення банку, відкрити там картковий рахунок, з якого будуть списуватися гроші за комуналку, написати заяву на підключення до інтернет-банкінгу і спеціальний договір.
Комісія за послугу – 3-5 гривень. У деяких містах діють системи, створені за сприяння обчислювальних центрів при місцевих адміністраціях і банків.

komunalka_88x88.jpg.aspx

Киянам обчислювальний центр пропонує сервіс www.personal-account.kiev.ua . Він дозволяє платити за комуналку за рахунками, які 10-го числа кожного місяця приходять з ЖЕКу, а також вносити потокові показники з лічильників на воду і газ. Для цього достатньо зареєструватися на сайті і внести номер своєї розрахункової книжки. Далі – обчислювальний центр ЖКГ в режимі on-line запропонує оплатити за рахунками. Друкувати квитанції після оплати він не дозволяє. А на сайті обчислювального центру повідомляють, що Правекс-Банк , з яким вони співпрацюють, вимагає комісію в сумі 5 грн.
Вінницька міська адміністрація запустила систему www.pay.vn.ua . Вона співпрацює з Райффайзен Банком Аваль . Комісія за оплату послуг pay.vn.ua не знімається. Комісійні до 1% відраховують за транзакцію між банками, якщо ваша картка не належить Райффайзен Банку Аваль. Разом з комуналкою, в новому навчальному році на вінницькому ресурсі ввели додаткову послугу – оплату за дитячий садок. У майбутньому обіцяють розмістити на сайті рахунки за домашній інтернет, телефон і супутникове телебачення.
За подібною схемою працює електронна система комунальних платежів у Луцьку. На сайті місцевого обчислювального центру www.komunal.lutsk.ua пропонують за допомогою пластикових карт VISA і MasterCard вибирати почерговість розрахунків. Наприклад, на одному тижні ви можете оплатити обслуговування вашого житла, а потім – за воду, світло, газ. Після здійснення on-line платежу клієнт може роздрукувати квитанцію про оплату, і замовити на електронну пошту щомісячний звіт про стан оплати. Сервіс співпрацює з ПриватБанком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?