Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кому полегшує життя незнижуваний залишок?

Якщо раніше пластикові картки були надбанням багатьох людей, то сьогодні все змінилося. Зараз «кредитками» користуються як банкіри, так і звичайні школярі, пенсіонери і студенти. З моменту введення їх у виробництво далеко не всі вікові групи прийшли в захват від такої новації. У цьому немає нічого дивного! Люди, особливо ті, хто виросли за часів Радянського Союзу, звикли отримувати зарплату в касі. Для цього вони вистоювали у величезних чергах. З появою пластикових карток життя стало набагато простіше. По-перше, тепер не потрібно гинути в чергах. По-друге, людина може зняти тільки певну суму, а не всю зарплату разом.

Для чого потрібні пластикові картки?

Але перед оформленням цього документа фахівці радять визначитися з метою його подальшого використання. Для когось пластикова картка може стати засобом накопичення грошей, а для когось – швидким і, що найголовніше, зручним способом зняття заробітної плати. Є люди, які цікавляться пільговими періодами. Це ті відрізки часу, які дають можливість не сплачувати відсотки за користування грошей, отриманих у позику.

Доступ до технологій дистанційного банківського обслуговування, тобто до Інтернет-банкінгу, також може послужити причиною відкриття пластикової картки. Але для більшості її користувачів головними вимогами до цього документу вважаються грандіозні можливості оперативної nesnizhaemiy_ostatok-300x206мережі банкоматів і невеликий відсоток обслуговування за кредиткою. Зараз існують спеціальні картки, за якими їх користувачі можуть отримувати кредит на будь-які товари. Знижка при цьому гарантована на всі сто відсотків.

Бонуси у вигляді відсотків

Є також пластикові картки, на яких можна не тільки зберігати гроші, але і отримувати за це додаткові бонуси на увазі відсотків. Природно, що вони приносять користь своїм власникам. Мало того, що у них на картці лежать гроші. Навіть у такому незвичайному положенні вони працюють на людину. При оформленні таких документів необхідно враховувати наявність незнижуваного залишку.

Незнижувальний залишок – це певна сума «мані», яку її власник повинен залишати на картці. Однак це не найголовніша умова в її користуванні. Зазвичай їх диктують банки, які і видають подібні картки.

А в чому відмінність?

Незнижувальний залишок багато в чому нагадує страховий депозит. Він дає можливість фінансовій структурі застрахуватися від перевищення витрат, яке в деяких випадках уникнути практично неможливо. При оформленні пластикових карток їхні власники підписують папери про незнижуваного залишку або, як його ще називають, страховому депозиті.

При внесенні страхового депозиту перевитрата по пластиковій картці – вище нульового показника. Якщо мова йде про незнижуваного залишку, кредитуванні банком індивідуального рахунку клієнта, тоді на пластиковій картці власника грошових коштів стає менше, ніж передбачено в договорі.

Але сумувати не варто. Адже такі свого роду обмеження часто приносять вигоду. Перш за все, мова йде про те, що на страховий депозит накладається відсоток, який стимулює людину не переступати заздалегідь обговорений ліміт. Подібна процедура полегшує життя не тільки банкірам, але і їхнім клієнтам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?