Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кому дадуть кредит на житло в Києві?

Коли Ви телефонуєте до банку, щоб поцікавитися по яким умовам можна взяти кредит на покупку квартири, Вас насамперед, запитують про те, яка сума Вам потрібна, якою початковий внесок можете сплатити, на скільки років плануєте оформляти позику, ну і, звичайно ж , який у Вас заробіток. Від першого багато що залежить. Цікаво дізнатися, за яких умов іпотека на житло в Києві стає можливою.
Щоб дізнатися, скільки зараз потрібно офіційно заробляти, щоб оформити відповідний кредит у Києві, ми звернулися в кілька банків. Бажана сума – 600 тис. грн., Початковий внесок – 30%.

ipoteka_kreditu_88x88.jpg.aspx

У Дельта Банку нам сказали, що сума щомісячного платежу по кредиту не повинна перевищувати 50% від сукупного доходу сім’ї. Тобто, якщо наша нерухомість коштує 600 тис., грн, початковий внесок – 180 тис. грн., І ми ще порахуємо додаткові комісії та інші платежі, з чого отримаємо десь 6 тисяч на місяць на 10 років, то дохід сім’ї повинен становити 6 × 2 = 12 тис. грн. / міс. При цьому, у Дельта Банку враховується не тільки офіційна зарплата, а й інші доходи членів сім’ї. Інформацію можна надати як в усній формі, так і у формі довідки (наприклад, інформація про вклади, дивідендах і т.п.).
Іпотека в Ощадбанку Росії можлива в тому випадку, якщо на кожну людину припадатиме по 1 тисячі гривні щомісяця. У цій фінустанові нам розрахували, що щомісячний внесок по кредиту складе 10 тис. грн. У цьому випадку офіційний дохід повинен становити 11-12 тис. грн.
У Універсал Банку нам також розповіли про те, що взяти кредит на житло можна, надавши дані про неофіційні доходи. Як запевнив нас співробітник фінустанови, довідку про неофіційні доходи видають близько 95% підприємств. Це може бути довідка, що підтверджує наявність комісійної або інших винагород. Документи про неофіційні доходи потім не передаються в податкову і не враховуються в кредитній історії, і знищуються відразу ж після розгляду заявки кредитним комітетом.
Кредит на житло в Ощадбанку можна взяти тільки за наявності офіційного доходу, з якого, після здійснення щомісячного платежу, повинно вистачати на прожитковий мінімум для однієї людини – від 1 тис. грн. Нам розрахували, що наш щомісячний платіж складе 7 700 грн. (За ануїтетної схемою). Відповідно, сукупний дохід сім’ї (якщо вона складається тільки з чоловіка і дружини), повинен становити від 9700 грн.

У Укрсоцбанку щомісячний платіж (квартира вартістю 600 тис. грн. на 10 років.) обійдеться в 9 727 грн. Банк враховує як офіційні доходи, так і неофіційні. Звичайно ж, краще, якщо є якесь письмове підтвердження побічним доходах (довідка про переклади, дивідендах з нерухомості тощо) Але якщо письмового підтвердження немає, банк приймає і усні свідчення.
Згідно з розрахунками професора Фрідріха Шнайдера з Лінцську університету і його колег з Дрезденського університету та Світового банку, які досліджували 162 країни світу, частка тіньової економіки в українському ВВП становить 46,8% від офіційного показника ВВП. Це – найвищий показник у Європі. Тому не дивно, що вітчизняні фінустанови з розумінням ставляться до того, що більшу частину свого доходу середній українець може отримувати неофіційно.
Великий плюс кредиту на житло, який можна оформити, надаючи довідку про доходи та відомості про неофіційні заробітках, в тому, що процентна ставка від цього не змінюється. У разі ж споживчих кредитів ефективна ставка за позикою, оформленої без довідки про доходи – вище, ніж із довідкою.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?