Новини світу кредитування та банківських послуг.

Компенсація вкладів Ощадбанку СРСР припинена

Компенсації вкладів СРСР в цьому році не видають, але хто встиг забрати раніше – може повернути в банк під відсотки.
Видачу тисячі гривень компенсації грошових вкладів Ощадбанку СРСР в 2013-му році не проводять через відсутність рішення Кабінету міністрів України. Але в Ощадбанку все ще діє депозитна програма, яка дозволяє вкласти під відсотки гроші, отримані у минулому році.

oschadbank_88x88.jpg.aspx

За умовами депозиту, перший внесок має дорівнювати сумі компенсації, наступні поповнення – від 50 грн, 10 доларів США або 10 євро. Вносити можна як компенсацію, так і додаткову суму. Під час другого року дії вкладу банк обіцяє 50% вкладеної суми без зміни процентної ставки. Для участі в програмі, необхідно пред’явити в банку виписку з реєстру вкладників СРСР.

Умови вкладу «Соціальний»

Термін
Відсоткова ставка в гривні
Процентна ставка в доларах США
Процентна ставка в євро

24 міс
16,0
5,0
2,0

«У зупинення виплати компенсації в 2013-му році немає провини банку. Як тільки Кабінет міністрів прийме рішення про продовження виплат, банк видаватиме, – повідомила начальник управління з маркетингу Ярослава Титова.Але депозитну програму, створену спеціально для вкладників СРСР, не закривали. Хто отримав свої вклади в минулому році, і зараз можуть нею скористатися ».
Титова зазначила, що минулого року особливою популярністю акція не користувалася, тому що більшість людей, яким вдалося отримати компенсацію, – похилого віку. Як відомо, вклади повертали по порядку реєстрації – залежно від року народження, тому забирали гроші ті, кому за 80 або родичі померлих вкладників: «Людям важливо було отримати гроші і потримати в руках. Крім того для більшості з них досить складно розбиратися з відсотками, тому це не та категорія, яка вкладала в банк ».
Нагадаємо, у 2012-му році компенсацію за втрачені вклади СРСР отримали 5,3 мільйона українців на суму 4,5 мільярда гривень .

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?