Новини світу кредитування та банківських послуг.

Компактний подарунок: банківська карта з грошима

Якщо дарувати гроші в конверті не хочеться, але у ваших планах все ж є привітати іменинника певною сумою, можна в якості подарунка використовувати подарункову банківську карту. Вона обійдеться вам так як подарункова листівка для грошей, а іноді навіть безкоштовно.

Фідобанк як подарункову карту пропонує передплачену карту «Штука». Її вартість становить 39 гривень, але якщо відразу поповните її на суму від 1 000 до 1 999 гривень, вона буде коштувати 19 грн., А при внесенні суми від 2 000 – дістанеться і зовсім безкоштовно. Дану карту можна поповнювати без комісії у відділеннях Фідобанк, а також – в термінальних мережах IBox, Qiwi, CityPay і Easy Pay, 24nonStop, Bank24, Regulpay.

Комісія за видачу готівки в банкоматі, незалежно від суми, становить 10 грн. Але за розрахунки карткою в торгово-сервісній мережі та в Інтернеті на території України, а також – за миттєві грошові перекази комісія не стягується. Комісія за обслуговування картки в розмірі 10 гривень стягується тільки в тому випадку, якщо протягом місяця Ви не здійснили жодної розрахункової операції.

Як бачимо, ця подарункова карта найкраще підійде в тому випадку, якщо її використовувати тільки для безготівкових розрахунків, а також – регулярно нею користуватися.

clip_image002

Картка «Gift» від Укрсоцбанку видається безкоштовно протягом 10 хвилин у відділенні банку. Карта випускається на строк до трьох років, і протягом усього цього часу комісія за її використання не стягується. Рахунок поповнюється одноразово через POS-термінал (комісія становить 5 грн.) Або через банкомат з депозитним модулем (комісія становить 1%, але не менше 5 грн., І не більше 80 грн.).

clip_image004

При знятті готівки через мережу банкоматів Укрсоцбанк, комісія не стягується. При знятті готівки в банкоматах-партнерах становить 3 грн., Інших українських банкоматах – 1,5% + 5 грн., Через касу банку – 20 грн.

Оформлення платіжної картки від Конкорд Банку коштує 50 грн. і здійснюється миттєво. Карта діє два роки і поповнювати її можна на будь-яку суму. Переказ коштів на карту готівкою здійснюється безкоштовно, за безготівковий переказ списується сума в розмірі 1% від суми переказу.

При отриманні готівки в касах і банкоматах банку стягується комісія в розмірі 0,6%, в касах без використання картки – 1% +10 грн., В касах і банкоматів інших вітчизняних банків – 1,5% + 5 грн.

Банк Січ пропонує подарункові карти «Ocean Plaza», вміст яких можна витратити на будь-які покупки в одному з 300 магазинів однойменного столичного торгового центру. Карта діє протягом 1 року. Відкриття поточного рахунку та оформлення основної картки не тарифікується. Комісія за зняття готівки в будь-якому з банкоматів становить 3% + 5 грн.

У банку «Південний» є тарифний пакет «Visa Gift», оформлення і річне обслуговування протягом року якого коштує 10 гривень. Поповнення подарункової карти здійснюється безкоштовно, а плата за отримання готівкових коштів у банкоматах банку «Південний» та банкоматах мережі АТМоСфера не стягувати.

clip_image006

Але в разі користування іншими вітчизняними банкоматами вона складе 1,5% + 5 грн. Мінімальний внесок на карту становить 50 грн., максимальний – 2000 грн.

Раніше послугу подарункових карт в Україні пропонували також ПриватБанк , Акорд Банк і Креді Агріколь Банк , але зараз ці фінустанови від неї відмовилися.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?