Новини світу кредитування та банківських послуг.

Коли можна оформити кредитні канікули?

Радить заступник керівника департаменту кредитування і депозитів роздрібного бізнесу ПУМБ Аркадій Шидер:
Кредитні канікули надаються клієнтам або при необхідності знизити навантаження по кредиту, у випадку фінансових утруднень у клієнта, або як частина стандартної пропозиції.
Кредитні канікули дозволяють знизити щомісячні виплати по кредиту на певний період. Дуже рідко клієнт може отримати повні канікули – тобто не платити взагалі по кредиту певний період часу (1-6 місяців).
bigБанк пропонує кредитні канікули клієнтам, які відчувають фінансові складності і не можуть виплачувати кредит в повному обсязі, але при цьому мають можливість оплачувати частину кредиту. Таким чином, клієнт отримує переваги у вигляді зниження фінансового навантаження на місяць, а також відсутності прострочення по кредиту, що дозволяє уникнути погіршення кредитної історії клієнта.
При цьому клієнту важливо розуміти, що кредитними канікулами варто користуватися виважено і акуратно. Адже не сплачуючи за кредитом, або сплачуючи знижену суму, позичальник "звикає" до такого рівня навантаження, і відповідно згодом йому складніше організувати свій бюджет таким чином, щоб збільшити виплати по закінченню канікул.
Відповідно ми рекомендуємо клієнтам, у яких є об’єктивні фінансові складності:
– Звертатися в банк вчасно (до виникнення прострочення);
– Намагатися платити не менше 70% від свого платежу.
В цілому, будь-якому клієнту важливо правильно управляти своїм фінансовим бюджетом і вибирати такий продукт, за яким він зможе без утруднень здійснювати щомісячні виплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?