Новини світу кредитування та банківських послуг.

Колектив – структура мотивації для спеціалістів

Сучасна психологія виділяє окремо такий ресурс, як структура мотивації – незважаючи на давній термін існування, ця ніша як і раніше вважається незаповненою. Кожен бізнесмен знає, що гроші є сильним засобом для отримання від фахівців результатів. Багатьом цієї мотивації виявляється достатньо – багатьом, хто пережив радянську систему і боїться тільки одного, бідності. У той же час, однією тільки зарплати недостатньо. Чому багато державні структури платять так мало грошей в якості зарплат? У них інша мотивація?

Мотиваційний менеджмент

Саме цим терміном психологи спробували об’єднати воєдино пізнання про те, як і чим можна добитися продуктивності. Можна виділити дві головні характеристики мотивації:Motivacia-257x300

Несвідомість;

Ірраціональність.

Чому – саме так? Багато психологи розділили цю думку – наприклад, Зигмунд Фрейд, який вважає несвідоме некерованою сферою.

Піраміда МаслоуMaslou-300x288

Багато засновують мотивування на знаменитій піраміді Маслоу. Нагадаємо, що, згідно з нею, в основі знаходяться потреби фізіологічного типу. Якщо розглядати її по зростаючій – можна описати її так:

Як ми бачимо – структура мотивації не може бути заснована на одній тільки оплаті праці, і успішний бізнесмен завжди це врахує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?