Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кобрендингові карти: економія до 10% і більше

Серед цікавих пропозицій вітчизняних фінустанов є продукти, створені спільно з мережами магазинів або компаніями, що надають різного роду послуги. Такі карти дають своїм власникам можливість економити на покупках або збирати бонусні бали з подальшим їх обміном на які-небудь послуги або товари.
На початку поточного року Банк Михайлівський спільно з мережею магазинів Ельдорадо запропонував своїм клієнтам спільний продукт «Прибуткова карта + Кредитка». Дана карта передбачає можливість отримання кредитного ліміту на суму до 50 тис. грн., А також – пільговий період до 90 днів.
Крім цього продукт можна використовувати як дебетову карту і отримувати до 25% річних на залишок власних кошти на рахунку. І, само собою, карта є бонусною і дозволяє отримати до 7% бонусів від вартості покупки при розрахунках за товари та послуги у всіх магазинах країни і за кордоном кредитного ліміту і власних коштів.

clip_image001

Банк Російський Стандарт створив спільну карту з мережею магазинів електроніки «Фокстрот – техніка для дому» – «Карту комфорту». Цей продукт припускає пільговий період кредитування – до 55 днів і єдину процентну ставку на покупки і зняття готівки – 55% річних.
Погашати заборгованість по картці можна в повному обсязі, або ж мінімальними платежами – 5% від суми боргу. Водночас власники «Картки комфорту» отримують знижку до 8% річних на покупки в мережі магазинів «Фокстрот», а також – додатковий дохід у розмірі 11% річних на залишок власних коштів за наявності на картці суми більше 150 гривень.
У банку «Фінанси та кредит» з’явилась «Ульотна карта», яка є кобрендинговим проекти фінустанови та авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України». Оформлення картки здійснюється безкоштовно в будь-якому відділенні банку.
Власники цього пластика отримують знижки до 75% при бронюванні номерів у 50 тисячах готелів у всьому світі, а також – можливість збирати і обмінювати на реальні квитки бонусні милі (+ 1 бонусна миля за кожні 1,5 долара США, сплачених карткою). Обслуговування карти коштує 50 грн. на місяць.

clip_image002

ОТП Банк має кобрендингові проекти з Shell, МТС і МАУ. Власники першої карти гарантовано отримують знижку 50% на 10 літрів палива при відкритті картки, а також – можливість подвоювати бонуси, розплачуючись карткою за паливо Shell – отримувати по 1 додатковому SMART-балу за кожні 10 гривень. Крім цього, в період з 24.06 до 24.09 діє акція, в рамках якої розігруються 3000 літрів палива Shell V-Power Nitro +.
Кобрендинговий проект з МАУ, як і у випадку банку «Фінанси та кредит», передбачає можливість збирати бонусні милі: для власників MasterCard Standard 1 миля – за кожні 16 гривень, сплачених карткою, а для власників MasterCard Gold 1 миля – за кожні 12,5 гривень, сплачених карткою.
Карта МТС-ОТП Банк дозволяє отримувати по одному бонусному балу за кожні 5 гривень, а потім – обмінювати їх на подарунки в рамках програми «МТС Бонус».

clip_image004

Спільний проект Експобанку та мережі магазинів «МегаМаркет» – карта «Експобанк + МегаМаркет депозитна». Відкриття карти є безкоштовним, поповнення рахунку безготівковими перерахуваннями – також. Власники карти можуть розраховувати на знижку в розмірі 5% при розрахунках в мережі вище зазначених супермаркетів. Дана картка оформлюється під відкриття вкладу і діє 3 роки.
Як бачимо, формуючи спільний продукт, банки і ритейлери використовують один з двох класичних методів заохочення покупця: n-відсоткову знижку на всі покупки або ж бонусну накопичувальну систему.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?