Новини світу кредитування та банківських послуг.

Клієнтів Приватбанку заспокоїли

Доля найбільшого в країні банку повинна вирішитися до кінця року. Так пообіцяла глава НБУ. Країна завмерла в напрузі. На ринку ширяться чутки, що час «Ч» може настати ще в грудні, буквально в кінці цього тижня. Перший заступник голови правління Приватбанку Олег Гороховський на своїй сторінці в Facebook написав , яким пліткам про Приваті варто вірити.  Ось головне.

Ця ситуація зрежисована, так само як і всі попередні.

Зараз спробую довести це. Сама по собі націоналізація не має для вкладників і клієнтів ніяких наслідків, так як просто призводить до зміни власників. Якби держава хотіла нас націоналізувати, то вона б діяло «без шуму і пилу», але тут все по-іншому: використовуючи нерозуміння громадянами суті націоналізації, розганяють паніку для того щоб, за задумом організаторів, це призвело до неплатежів і зупинці банку.


Тобто мова йде не про націоналізацію, а про сплановану атаку на банк. І ми, на жаль, знаємо, хто замовник і чиїми руками це все реалізовується.

Але я вже писав раніше, що у нас в портфелі більше 80% строкових депозитів і прибігти в паніці за грошима раніше терміну не виходить. Так що ми досить спокійно сприймаємо ці хвилювання.

Але всі хто смикається і розганяє хвилі, задумайтеся ось про що. Вами маніпулюють. Ви стаєте гвинтиком у великому механізмі по розвалу країни і економіки. Якщо у ворога вийде реалізувати свій злий план, то це розвалить економіку країни. Так не допомагайте йому в цьому.

Давайте краще разом дамо відсіч цим нападкам на найбільш інноваційний і технологічний банк в світі. Може тут і не вибухають бомби, але тут теж проходить лінія фронту. Просто повірте і підтримуйте нас.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?