Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кешбек: коли витрачене повертається

Серед банківських установ знову набуває популярності послуга повернення грошей за покупки. Розраховуючись пластиковою карткою за покупки та послуги, клієнти банків мають можливість отримати до 5% витрачених грошей назад.
У Дельта Банку в період з 1 липня по 30 вересня поточного року діє Програма «Повертаємо гроші», згідно з умовами якої клієнти отримують до 1% бонусів за будь-яких розрахунках карткою в торгових точках і в мережі Інтернет, а також – до 2% бонусів при розрахунках картою в мережах автозаправних станцій, готелях, магазинах і супермаркетах, магазинах взуття та одягу, магазинах DutyFree, за авіа-та залізничні квитки, за послуги туроператорів, на сайтах portmone.com і groupon.com.

Також, в період проведення окремих акцій, можливе нарахування до 15% бонусів. Нарахування бонусів на бонусний рахунок здійснюється на наступний робочий день після проведення операції. Про зарахування грошей на картковий рахунок банк повідомляє клієнта за допомогою смс-повідомлення. Виплата бонусів здійснюється за ініціативою власника рахунку в системі «myDELTA».
Крім цього, з продукту «Платіжна карта № 1» банком передбачений кеш-бек в розмірі 0,75% від суми кожної безготівкової операції.

clip_image001

ПриватБанк з 1 червня запустив акцію «Тримай 5!», згідно з умовами якої всі клієнти, які є власниками зарплатних карт і зареєстровані в акції, отримують 5% від суми покупок, здійснених з зарплати, на території України, за кордоном, а також – у мережі Інтернет. Повернені гроші зараховуються на рахунок «Бонус Плюс» клієнта до 11 числа наступного після покупки місяці.
Так, наприклад, якщо Ваша зарплата становить 10 тисяч гривень, з яких 8 тисяч Ви витратили в магазинах, то до 11 числа наступного місяця отримаєте на свій бонусний рахунок 400 гривень.
Разом з цим, власники кредитної картки «Універсальна» від ПриватБанку при покупках в магазинах-партнерах програми лояльності «Бонус Плюс» отримують бонуси в розмірі до 20% від суми зробленої покупки. Накопичені бонуси можна витратити в будь-якому з магазинів-партнерів програми.

Власники кредитної картки від Універсал Банку отримають на свій рахунок

clip_image003

до 5% від витрачених на покупки коштів. При цьому 5% фінустанова повертає за покупки по кредитній карті в магазинах одягу та взуття, 4% – за сплату на АЗС і 3% – за розрахунок при покупках в продуктових магазинах і в супермаркетах.
У той же час, більш поширеним способом заохочення здійснення розрахунків за допомогою платіжної картки на українському ринку є акційні програми знижок, які дозволяють заощадити до 10% від суми покупки в окремих торгових точках.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?