Новини світу кредитування та банківських послуг.

Керівництво по позиках до зарплати

Це не дивно, що відбулося значне збільшення попиту на так звані позики до зарплати. Число людей, яким потрібна позика до зарплати, з початку 2012 року збільшилася майже вдвічі. Компанії, які спеціалізуються на таких продуктах, надають майже миттєве отримання готівкових грошей. Клієнти, що звернулися в ці компанії, іноді можуть отримати грошові кошти на руки протягом години. Позики до зарплати , безумовно, можуть бути зручним способом заповнення прогалин у вашому бюджеті, але ви повинні бути попереджені, якщо не розумієте, як працюють такі позики. Якщо ви не змогли розплатитися по ньому в термін, борг може швидко вийти з під контролю. І те, що спочатку, здається, короткостроковим рішенням може легко перетворитися на довгострокову головний біль.

Що таке займ до зарплати?

Це короткостроковий кредит, призначений для ліквідації розриву в вашому бюджеті до наступного отримання зарплати. Зазвичай ви можете зайняти від 3.000 до 50.000 рублів і зробити повернення грошей протягом 31 дня (одноразова виплата). У більшості випадків ви можете відправити онлайн заявку на отримання позики і отримати майже миттєве рішення, так що дістати гроші можна дуже швидко. Для отримання позики до зарплати, ви повинні бути громадянином Росії і мати регулярний дохід. Кредитори напевно перевірять дані вашої зайнятості, але більшість з них не будуть виробляти повну перевірку і погана кредитна історія часто не впливає на позитивне рішення по короткостроковому позиці. На відміну від забезпечених кредитів, короткострокові позики до зарплати відкриті для орендарів житла, тому що по них немає умов, що вимагають наявність у вас свого житла. Необхідні критерії можуть здатися занадто простими, але не кожен заявник проходить їх успішно. predlozheniyaНасправді, відсоток відмов перевищує відсоток схвалених заявників. За цим рекомендуємо використовувати наш онлайн сервіс і чекати рішення по позиці не виходячи з дому займаючись своїми справами. Якщо вам відмовить одна компанія, ви можете подати онлайн заявку в іншу, поки не досягнете позитивного результату. На нашому веб. сайті представлені кращі кредитори федерального рівня, і список пропозицій постійно зростає.

Скільки я буду платити?

Річні відсоткові ставки за позиками до зарплати можуть виглядати досить страшно. У деяких компаніях річні ставки вище 900%, але пам’ятайте, що тривалість цієї позики не більше місяця і розрахунок по ньому в більшості пропозицій одноразовий. Наприклад, якщо ви взяли 10000 рублів на 31 день, ви заплатите в загальній складності 14200 при ставці 547,5%. У деяких пропозиціях позики до зарплати можуть бути дешевше, це залежить від специфіки погашення. Головне вчасно погасити позику, інакше борг може швидко вийти з-під контролю.

Чи є позики до зарплати для мене?

Ви повинні розглядати тільки ті короткострокові позики, за якими ви можете закрити борг протягом місяця. Якщо ви хочете взяти кредит на більш тривалий період, необхідно шукати альтернативні джерела кредитів . Подумайте, кредит до зарплати, як таксі: багато хто з нас стрибають у таксі час від часу, але воно навряд чи буде нашим основним видом транспорту. Вам також слід уникати позик до зарплати, якщо ви страждаєте від хронічної проблеми заборгованості, так як він тільки посилить вашу ситуацію.

Чи є альтернативи?

Якщо вам потрібен швидкий доступ до короткострокових кредитів, є альтернативи позиці до зарплати. Багато з поточних рахунків пропонують овердрафт, який допоможе вам протриматися до зарплати. Завжди звертайтесь в банк, щоб домовитися про овердрафт. Якщо у вас, регулярно закінчуються гроші до кінця місяця, перевірте овердрафт на деталі вашого поточного рахунку, так як збори та мито найчастіше вище, якщо ви перевищуєте ліміт без дозволу. Якщо витрати значно різняться, можете бути вам краще використовувати перехід на більш вигідну угоду, використовуючи інший спосіб закриття короткострокового розриву в ваших фінансах – це кредитні карти . Більшість кредитних карт пропонують безпроцентний період до 55 днів. Таким чином, ви не будете платити відсотки взагалі, якщо ви погасіть залишок у повному обсязі на дату, зазначену у вашому місячному звіті. Так само, як один з варіантів ви можете скористатися позиками з продовженим терміном погашення . Цей продукт став досить популярний останнім часом, так як вам не доведеться виплачувати всю суму одноразово. Ваші виплати по погашенню позики виробляються невеликими сумами за більш тривалий період, що дозволить без проблемно погасити позику не похитнувши ваш бюджет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?