Новини світу кредитування та банківських послуг.

Керівництво по кредитах

Шукаєте дешевий кредит?

Час від часу, ми всі беремо гроші в борг, але борг може швидко вийти з-під контролю, якщо ви не досить приділіть уваги вибору кредиту. Тому важливо, переконатися в тому, який продукт кредиту найбільш підходить вам і лише тоді прийняти остаточне рішення, зваживши всі за і проти.

Що таке незабезпечений кредит?

Коли ви берете незабезпечений кредит , банки або мікрофінансові організації, як правило, пропонують до 1.000.000 рублів на період від 3 місяців до п’яти років. Процентна ставка та щомісячні платежі фіксовані протягом усього терміну кредиту. Наприклад, ви візьмете 100.000 рублів на три роки за фіксованою ставкою 20,9% із щомісячною виплатою у розмірі 3.762 рубля. Фіксовані платежі полегшують бюджет, але будьте обережні, тому що деякі кредитори карають клієнтів, які хочуть, погасити свої борги достроково. Тому завжди читайте дрібний шрифт ретельно. Процентні ставки на кредити без застави можуть бути менше 15%, придивіться до цін для отримання кращої пропозиції і майте на увазі, що кредитори часто змінюють процентні ставки в залежності від вашого кредитного рейтингу. Якщо у вас не дуже гарна кредитна історія, вам доведеться платити за більш високою процентною ставкою. Сума, яку ви хочете зайняти також може впливати на відсоток. Кредитори, як правило, встановлюють більш високі ставки, якщо ви займаєте меншу суму.

Переваги незабезпечених кредитів для мене?

Якщо ви хочете зайняти гроші, щоб заплатити за відпустку або новий автомобіль, то незабезпечені кредити часто є кращим варіантом. Навіщо брати забезпечений кредит, якщо ви можете дозволити собі щомісячні виплати. Ваш будинок, як правило, в не небезпеки, якщо ви не платите по кредиту, але це може закінчитися в суді.

Що таке кредит під заставу?

Якщо ви домовласник, ви можете отримати кредит під ваш будинок. Процентні ставки по забезпечених кредитах, як правило, нижче, оскільки кредитор може продати нерухомість, якщо ви не платите за боргом. Але ризик на кредит під заставу досить високий. Ви хочете поставити ваш будинок на ризик заради нової пральної машини?

Яка користь забезпечених кредитів для мене?

Забезпечені кредити можуть бути корисні, якщо ви хочете зайняти більшу суму на тривалий період часу, або якщо у вас погана кредитна історія і ви не можете отримати вигідну процентну ставку на незабезпечений кредит. Але важливо, що б ви були впевнені в погашенні або ви можете втратити ваш будинок.

Що таке позики до зарплати?

Позики до зарплати стають все більш популярними, оскільки все більше людей ледве зводять кінці з кінцями. Ці позики призначені для швидкого вирішення короткострокових розривів у фінансах, ви можете зайняти від 1.000 до 50.000 рублів на термін від 7 до 30 днів. Позика до зарплати кредит не для всіх. Процентні ставки можуть бути вище 900% річних, тому ви повинні бути абсолютно впевнені в тому, що ви погасіть цей кредит в строк. Прочитайте керівництво по позиках до зарплати і зверніть увагу на неупереджені поради для вас.

Чи можу я рефінансувати (об’єднати) свої борги в один кредит?

Якщо у вас кілька боргів з різними кредиторами, ви можете взяти один кредит, щоб зміцнити свої позики. Рефінансування кредиту може спростити управління вашими фінансами, вам доведеться робити тільки один щомісячний платіж. По друге, це може бути навіть дешевше, так як ви можете домовитися про більш низькою процентною ставкою.

Чи потрібна мені страховий захист?

Якщо ви захворіли, потрапили в аварію або втратили роботу, що станеться з погашенням ваших кредитів? Оплата страхового захисту розроблена, щоб допомогти покрити ваші щомісячні платежі по кредиту протягом певного періоду. Завжди ретельно читайте написане дрібним шрифтом у вашому договорі. Багатьом людям в минулому була неправильно продана страховий захист, тому важливо, щоб ви перевірили всі винятки у договорі. Ви також можете вирішити, що можна обійтися і без страхового захисту, можливо, якщо кредит невеликий.

Чи є інші способи зайняти гроші?

Більшість поточних рахунків пропонують овердрафт, який допоможе вам протриматися до наступної зарплати. Але процентні ставки на овердрафт можуть бути вищими за особисті ставок за кредитами. Деякі банки також стягують плату за овердрафт. Завжди, перш ніж скористатися овердрафтом, отримайте дозвіл від банку, тому що витрати можуть швидко піднятися, якщо ви скористаєтеся без згоди банку.
Кредитні карти є ще одним корисним способом зайняти гроші. Знову ж таки, вони краще підходять для людей, які хочуть займати менші суми на більш короткий термін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?