Новини світу кредитування та банківських послуг.

Карткові акції: смартфони і автоаксесуари в подарунок

У цьому місяці власники пластикових карток банків мають можливість позмагатись за смартфони, безкоштовне паливо, дорогу косметику і поїздку на футбольний матч улюбленої команди. Для того щоб взяти участь в такого роду акціях, потрібно всього лише зробити покупку на певну суму грошей: від 100 до 1,5 тис. грн. залежно від банку, що запустив акцію.
У Євробанку стартувала акція для клієнтів-жінок до 8 березня під назвою «Готуйся до свят – отримай сертифікат». Учасниці акції мають шанс отримати подарункові сертифікати від магазину елітної косметики на суму 500 або 1000 грн. Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно в період з 1 лютого по 5 березня розраховуватися карткою Євробанку на суму не менше 100 грн.
У розіграші беруть участь всі карткові рахунки, за допомогою яких була проведена хоча б одна оплата через мережу Інтернет на вказану суму. При цьому – чим більше операцій, тим більше шансів отримати приз. Розіграш сертифікатів відбудеться 6 березня.
Власникам Карти вболівальника Банк Михайлівський надає можливість взяти участь в акції «До Іспанії з головною футбольною командою України!». Для того, щоб отримати можливість вболівати на іспанському стадіоні за улюблену команду України, потрібно бути власником Карти вболівальника, і протягом терміну дії акції розрахуватися пластиком за рахунок власних коштів на суму не менше 300 гривні або в еквіваленті в іноземній валюті одним платежем. Акція діє з 26 січня по 26 лютого включно.

clip_image001

З 15 січня 2015 по 16 січня 2016 року у Промінвестбанку буде діяти акція, за умовами якої при оплаті картами банку в мережі АЗС WOG на території України клієнтам надається моментальна знижка в розмірі 50 коп. за кожен літр палива. Також, в рамках акції щоквартально буде проводитись розіграш цінних призів. Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно відвідати будь-яке відділення Промінвестбанку для отримання спеціального штрих-коду на зворотний бік платіжної картки банку, або стати клієнтом фінустанови протягом строку проведення акції.
Потім, розраховуючись кожен раз за паливо в мережі АЗК WOG платіжною карткою банку, потрібно надавати для сканування штрих-код на її зворотному боці, отримуючи моментальну знижку – 50 коп. на кожному літрі палива. Розраховуючись в період дії одного з етапів акції за будь-які товари або послуги за межами мережі АЗК WOG платіжною карткою ПАТ «Промінвестбанк» на суму від 1500 грн. в квартал Ви отримуєте шанс виграти цінні призи.
У призовому фонді акції – 12 комплектів шин для автомобіля (3 комплекти розігруються 1 раз в квартал); 4000 літрів палива А-95 Mustang (10 талонів по 100 літрів розігруються 1 раз в квартал); 40 полісів ОСАЦВ (10 полісів розігруються 1 раз в квартал); 10000 полісів КАСКО на спеціальних умовах; 40 сертифікатів номіналом по 500 грн. на автоаксесуари (10 сертифікатів розігруються 1 раз в квартал).
В Укрексімбанку до 29 березня 2015 діє акція "Крізь Інтернет-простір до виграшу з Visa!", за умовами якої кожен клієнт, розрахувавшись карткою Visa в мережі Інтернет на суму від 100 гривень, отримує шанс взяти участь у розіграші сучасних смартфонів, грошових сертифікатів для покупок у магазинах техніки та головного призу – LED Телевізора.

clip_image002

У призовому фонді акції – 15 сертифікатів номіналом 2 тис. грн. за один сертифікат на придбання товарів у мережі магазинів Comfy, 9 телефонов HTC Desire 610 UKR білого кольору і 1 телевізор LG 42LB671V.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?