Новини світу кредитування та банківських послуг.

Іпотека в банку і особливості її оформлення

Іпотека в банку і особливості її оформленняІпотека в банку користується величезною популярністю серед всього населення. Це пояснюється тим, що нову квартиру купити за зароблені гроші практично неможливо. Саме тому виникає необхідність в іпотеці, яка допомагає здобувати житлоплощу в розстрочку.
Те, як оформити іпотеку, Вам повинні пояснювати в комерційному банку. Але в деяких пунктах необхідно бути в курсі, щоб зайвий раз уточнити важливі моменти.

Отримання іпотеки на житло вимагає від Вас подачі заявки і необхідних документів у банк. В основному, всі документи мають стандартну форму, а заповнюються за встановленим зразком.

До речі, існують, так звана, «експрес-іпотека», яка дозволяє оформити договір за кілька годин, що може допомогти Вам заощадити час. В іншому випадку, доведеться чекати кілька тижнів, поки банк ухвалить рішення і Ваші гроші в кредитіпотека на житло буде схвалена.

Коли Ви отримаєте позитивне рішення банку, приступайте сміливо до вибору квартири або ж будинку. Але пам’ятайте, що банк-кредитор висуває вимоги до іпотечного житла, з якими Ви повинні в обов’язковому порядку ознайомитися, щоб уникнути розбіжностей.

Далі Вас чекає оцінка житла, яка є обов’язковим етапом при оформленні іпотечного договору. Після оцінки приступайте до страхування Вашої житлоплощі.

Тільки після всіх цих процедур Ви можете укладати договір з банком, уважно вивчивши всі умови. У даній процедурі не остання чергу відводиться нотаріусу, до послуг якого доводиться вдаватися. Після оформлення іпотеки не забудьте про державну реєстрацію в органах юстиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?