Новини світу кредитування та банківських послуг.

Іпотека ощадбанку 10 10 10 – і ви власник довгоочікуваної квартири

Придбання житла – дуже хвилюючий і складний період у житті кожної людини, адже далеко не всім нашим співвітчизникам під силу купити квартиру або будинок за власні кошти. Благо різні фінансові інститути можуть допомогти в здійсненні мрії проживати під власним дахом, і лідируючі позиції серед них займають комерційні банки.

З настання світової економічної кризи кредитування в загальному, і іпотеки зокрема, було трохи призупинено, але останні кілька місяців знову набирає обертів. Вибір відповідного банку з прийнятними ставками, початковим внеском і придатними термінами кредитування процес досить складний. Серед безлічі пропозицій хочеться обрати найбільш вигідний і безпрограшний. Іпотека ощадбанку 10 10 10 – це один з таких варіантів.

Іпотека ощадбанку 10 10 10 - і ви власник довгоочікуваної квартириПрограма «Іпотека ощадбанку 10 10 10" була розроблена фінансовими фахівцями спеціально для тих, хто швидко і економічно бажає придбати житло в кредит. Її сутність полягає в 10% річних плати за кредит (у рублях), сплата 10% вартості житла в якості першого внеску і термін кредитування 10 років. На сьогоднішній день це дуже гарна пропозиція для клієнтів Ощадбанку.

Єдине «але» при виборі цієї програми кредитування, що іпотека видається тільки на житло зі спеціального списку, який надається банком і вибір житла узгоджується з його керівництвом. sb_f5648-300x255Якщо ж клієнт бажає придбати вже придивились житло, але не з цього списку, то процентна ставка по іпотеці збільшується на кілька пунктів.

Важливо пам’ятати, що кредит це не панацея у вирішенні житлового питання і якщо ви не впевнені, що зможете виплачувати борг перед банком стабільно і регулярно, поживіть ще деякий час на знімній квартирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?