Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Іпотека на кімнату з’явилася відносно недавно. За своїм змістом вона майже не відрізняється від стандартної іпотеки на житло. Якщо Ви оформляєте іпотеку на кімнату не в комунальній квартирі, то Вам знадобиться відмова від сусідів.
Оформляючи такий вид іпотеки, уважно ознайомтеся з договором. Якщо Ви не сильні в юриспруденції, то краще найміть кваліфікованого юриста, який допоможе Вам уникнути підписання невигідного для Вас договору.

За великим рахунком, іпотечний кредит на кімнату комерційні банки видають з небажанням. Це пов’язано з тим, що їм, перш за все, це невигідно.Іпотека на кімнату - її переваги і недоліки

А ось іпотека на житло – це інша справа. Такий вид іпотеки банки пропонують з великим задоволенням, особливо, знаючи, який попит зараз на квартири. Єдине, Вам доведеться сплачувати чималі відсотки, які обійдуться Вам в ще одну квартиру.

Тому ретельно подумайте перед тим, як підписувати іпотечний договір на придбання житла. Підійдіть відповідально до вибору банку. І пам’ятайте, що, якщо фінансовий інститут пропонує маленьку процентну ставку, то з цієї комерційною структурою краще не зв’язуватися.

У багатьох банках існує програма «Іпотека молода сім’я«. Тому, якщо Ви недавно вступили в шлюбний союз, але житлоплощі у Вас немає, то пошукайте банки, яку пропонують цю програму.

Зазвичай для молодих сімей встановлюються відносно невисокі відсотки, а житло можна отримати на вигідних для себе умовах.

Але якою б не була іпотека, все одно Ви себе обтяжувати на довгий час. Тому до цього питання підходите з розумом і вмінням мислити «на перспективу».

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.