Новини світу кредитування та банківських послуг.

Іпотека на кімнату – її переваги і недоліки

Іпотека на кімнату з’явилася відносно недавно. За своїм змістом вона майже не відрізняється від стандартної іпотеки на житло. Якщо Ви оформляєте іпотеку на кімнату не в комунальній квартирі, то Вам знадобиться відмова від сусідів.
Оформляючи такий вид іпотеки, уважно ознайомтеся з договором. Якщо Ви не сильні в юриспруденції, то краще найміть кваліфікованого юриста, який допоможе Вам уникнути підписання невигідного для Вас договору.

За великим рахунком, іпотечний кредит на кімнату комерційні банки видають з небажанням. Це пов’язано з тим, що їм, перш за все, це невигідно.Іпотека на кімнату - її переваги і недоліки

А ось іпотека на житло – це інша справа. Такий вид іпотеки банки пропонують з великим задоволенням, особливо, знаючи, який попит зараз на квартири. Єдине, Вам доведеться сплачувати чималі відсотки, які обійдуться Вам в ще одну квартиру.

Тому ретельно подумайте перед тим, як підписувати іпотечний договір на придбання житла. Підійдіть відповідально до вибору банку. І пам’ятайте, що, якщо фінансовий інститут пропонує маленьку процентну ставку, то з цієї комерційною структурою краще не зв’язуватися.

У багатьох банках існує програма «Іпотека молода сім’я«. Тому, якщо Ви недавно вступили в шлюбний союз, але житлоплощі у Вас немає, то пошукайте банки, яку пропонують цю програму.

Зазвичай для молодих сімей встановлюються відносно невисокі відсотки, а житло можна отримати на вигідних для себе умовах.

Але якою б не була іпотека, все одно Ви себе обтяжувати на довгий час. Тому до цього питання підходите з розумом і вмінням мислити «на перспективу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?