Новини світу кредитування та банківських послуг.

Іпотечний кредит під заставу наявної нерухомості

Як показує практика, іпотечний кредит під заставу наявної нерухомості позичальники оформлюють для наступних цілей: використання отриманих кредитних коштів для будівництва будинку , для розвитку свого бізнесу , а також для покупки іншої квартири (наприклад, в новобудові ).

Вибирають ж іпотеку під заставу нерухомості тому, що звичайний споживчий кредит, в порівнянні з нею, часом має не такі прийнятні умови. Особливо це стосується процентної ставки, яка там набагато вище.

Іпотечний позику із заставою у вигляді нерухомості і без неї: відмінності.

Основна відмінність іпотеки із заставою від звичайного іпотечного кредиту – це розміри ризиків для банку.

clip_image002 Саме для їх мінімізації стандартне іпотечне кредитування передбачає цільове використання, а кошти, видані за іпотечним кредитом під заставу наявної нерухомості, можна використовувати на різні цілі.

Тому в деяких випадках, за умови цільового використання коштів в рамках даного виду позики, банк може навіть піти на деякі поступки, які, як правило, виражаються в заниженою відсотковою ставкою.

Однак для її отримання позичальникові необхідно буде підтвердити факт цільового використання коштів відповідними документами.

Умови оформлення іпотечної позики під заставу нерухомості.

Позичальник, при наданні свого майна в заставу, завжди може розраховувати на те, що практично будь-яка кредитна установа надасть йому кредит.

Причому розмір останнього, як правило, не перевищуватиме 80-ти відсотків від ринкової вартості цього майна, а умови його отримання будуть досить жорсткими: позичальник повинен буде володіти хорошим доходом, надати всі необхідні довідки та документи, що стосуються заставної нерухомості і так далі.

З банків можна порадити звернутися в Ощадбанк, Приватбанк, Юнікредитбанк, Укрсоцбанк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?