Новини світу кредитування та банківських послуг.

Іпотечний кредит під заставу наявного житла

Кожен з нас хоче мати свої власні квадратні метри, але, на жаль, не всі володіють необхідною для їх покупки (будівництва) сумою.

У даній ситуації одним з непоганих варіантів є придбання житла за допомогою іпотечної позики. Останній також стане відмінним рішенням для тих, у кого вже є своє житло, але з тих чи інших причин воно їх не влаштовує.

clip_image002 При цьому, квадрати, що перебувають у власності в такому випадку краще надати в якості застави.

Особливості іпотеки із заставою у вигляді житла.

Оформити іпотечний кредит під заставу наявного житла можна без якихось особливих складнощів у багатьох банках нашої країни. Однак перш ніж це зробити, необхідно врахувати цілий ряд важливих моментів.

– Надаване в якості застави житло обов’язково має бути ліквідним, інакше банк просто відмовить вам у видачі позики.

– Особливо поспішати з оформленням кредитної позики також не варто: для початку необхідно ознайомитися з максимально можливою кількістю пропозицій від різних банків, тому що тільки таким чином ви зможете вибрати найвигідніший для себе варіант.

– Оформляючи подібний займ, будьте готові до того, що доведеться виплатити досить істотну суму початкового внеску, так як цього зажадають суворі вимоги іпотечного кредитного договору.

Сума та умови оформлення подібної позики.

Будь який іпотечний кредит під заставу наявного житла передбачає видачу позичальникові суми, що не перевищує 80% від вартості наданого в якості застави майна, в даному випадку – житла.

Тому, чим менш ліквідним буде це саме житло, тим меншою буде сума кредиту, яку банк зможе надати позичальнику.

І ще один нюанс. Крім всіх стандартних «паперів», які необхідні для оформлення простої іпотечної позики, позичальник повинен буде також надати до кредитної установи документи по заставному майну, які повинні підтвердити його права власності.

І якщо на дане житло право власності матимуть ще якісь особи, то в іпотечній позиці, швидше за все, позичальникові буде відмовлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?