Новини світу кредитування та банківських послуг.

Іпотечні брокери

У ситуації, яка склалася на грунті глобального будівництва, майже кожен з нас, тішить надію купити свій особистий шматочок приватної власності, і найчастіше, мова йде про квартиру. Ось тут виникає досить знайомий питання – де ж узяти гроші? Варіантів дуже багато – накопичити, заробити, пограбувати банк, отримати в спадщину, позичити в сусідів і т.д., але найпростіший і дуже реальний, ясна річ, кредит у банку. Швидкісний тип розвитку кредитування іпотеки, саме на ринках Росії в останні роки, лише підтверджує цю істину.

У США, Європі та інших розвинутих регіонах люди давним-давно зупиняються на цивілізованому підході в питанні кредитування, тобто використовують послуги такої фігури ринку, як іпотечний брокер. Хто це насправді? Які переваги і вигоди в економіці може принести звернення до даного професіонала?

Значить, іпотечний брокер – це людина, яка буде контролювати ваш кредит протягом всієї історії з ним. Інакше кажучи, підбере саме для вас індивідуальний варіант іпотечного кредиту, грунтуючись на ваших стартових можливостях і побажаннях. Допоможе привести до балансу бюджету щомісячних розтрат, надасть допомогу і забезпечить радою в будь-яких труднощах, які пов’язані з кредитуванням, а ще надасть докладну консультацію з усіх питань, які вас цікавлять, пов’язані з кредитом і його отриманням.

ipotechnie_brokeri-300x225Виходячи з цього, іпотечний брокер повністю бере на себе всі переживання і турботи, щодо вашої позики в банківській установі. Його головне завдання – зібрати інформацію про всі запропонованих програмах іпотеки, з наступним визначенням оптимального варіанту для вас.

Не рахуючи всього цього, під час отримання кредиту з іпотечним брокером, банківські працівники поставляться до вас з великою увагою, і, швидше за все, знизять строки розгляду заявки на кредитування, грунтуючись на тому, що більшість брокерських компаній, укладають з банком певні домовленості.

Ще багато брокерські фірми візьмуть з вас оплату, яка складе певний відсоток від суми кредиту, це близько 3 – 5%, якщо результат виявиться позитивним! А це багато значить для позичальника. Головний момент полягає в тому, що брокер не буде вам нав’язувати програму кредитування в банку, який працює з прихованими відсотками. Йому це взагалі не вигідно, так як всі брокерські агентства не прив’язуються до конкретного банку, їх завданням є підбір найбільш підходящих іпотечних програм конкретно для вас.

Значить, іпотечний брокер являє собою:

– Професіонала, який надасть допомогу при отриманні кредиту;

– Позбавить вас від хвилювання, яке пов’язане з визначенням кращої програми кредитування;

– Гарантує, що ви не потрапите на приховані відсотки;

– Заощадить ваш час і гроші.

І, врешті-решт, це людина, яка знає правила гри в сфері видачі кредитів, ви отримуєте можливість віддати під його контроль всю процедуру з отримання кредиту, оплатіть лише його послуги, і збережіть свій спокій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?