Новини світу кредитування та банківських послуг.

Іпотечне кредитування для молодих сімей

Іпотечне кредитування для молодих сімей являє собою вид соціальної іпотеки, який розрахований на молодь. На сьогоднішній день діють державна програма і програми соціпотекі для молоді, які введені окремими банками.

Молодим сім’ям федеральна підтримка здійснюється шляхом виконання державної цільової програми під назвою «Житло», (офіційна назва підпрограми «Забезпечення житлом»). Вона призначена для тих сімей, в яких кожному члену не більше 35 років. Щоб стати учасником програми потрібно перебувати в черзі на поліпшення умов проживання.

Державна субсидія надається у різних розмірах, її розмір залежить від вартості житла в певному регіоні. До прикладу, в Москві на двох передбачено виділення 48 кв. м, коли немає дітей, а коли є – то по 18 кв. метрів на кожну людину.

Квартиру в іпотеку молодій сім’ї надають на наступних умовах: коли немає дітей, то державою оплачується не більше 35% вартості житла. За article429кожну дитину державою виділяються додаткові 5%. На суму, яка залишилася можна оформити позику в одному з комерційних банків, що надають кредити на житло молоді. Таким чином, якщо враховувати початковий внесок виходить пільгова іпотека.

Бажаючі оформити державну допомогу по федеральній програмі можуть зіткнутися з низкою складнощів. З метою оцінки можливості її отримання в окремо взятому регіоні, краще переглянути обговорення на місцевому форумі, і ознайомиться з думкою тих, хто вже зумів таку субсидію отримати.

«Молода сім’я» – іпотечний кредит від Ощадбанку

Для молодих сімей власні іпотечні програми надані комерційними банками, в числі яких і Ощадбанк, яким пропонуються наступні умови іпотечного кредитування для молодих сімей:

– Розмір початкового внеску за програмою соціальної іпотеки знаходиться на рівні 10%, коли сім’я має дітей, і 15% від ціни квартири, коли родина не має дітей. До того ж для тих, хто скористався іпотечним позикою «Молода сім’я» від Ощадбанку, введена особлива пільга – наявність можливості відстрочки платежів на певний період, коли в сім’ї народилася дитина. Слід зазначити, що банками вельми часто виділяється в окремий кредитний продукт програма іпотечного кредитування для молодих сім’ї в першу чергу як маркетинговий хід. А насправді умови молодіжного іпотечного кредитування майже ні чим не відрізняються від стандартної іпотеки.

Як скористатися іпотечним кредитуванням

В першу чергу потрібно зробити спробу стати учасником державної програми підтримки. З цією метою слід встати в чергу громадян, які мають потребу в поліпшенні житлових умов. При цьому надану соціальну виплату може використовувати на

  • придбання житла на вторинному ринку;
  • покупку нерухомості ще на етапі зведення;
  • зведення індивідуального житла.

До того ж надану суму грошових коштів можна направити і на внесення початкового внеску і на проведення погашення останнього платежу в рахунок пайового внеску молодих людей, які виступають членом житлового, житлового накопичувального кооперативу житлово-будівельного (після цього житлове приміщення перейде в їх власність).

Потім потрібно здійснити підготовку документів і звернутися в банк з метою оформлення іпотечної позики, попередньо склавши пакет документів, який вимагає банк. Молодим людям для покупки житла краще оформляти іпотеку за спеціальними програмами, оскільки вірогідність отримання коштів по них більш висока, ніж по звичайній іпотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?