Новини світу кредитування та банківських послуг.

Іногородні громадяни в пошуках кредиту

Вирушаючи на пошуки кращого життя та гідної заробітної плати, жителі регіонів все частіше переїжджають у столицю. Знайшовши ту саму бажану роботу з високим заробітком, у громадянина з’являються нові запити. Він вже замислюється про те, щоб обзавестися особистим транспортом, купити, нарешті, власне житло в Києві і обставити пристойною меблями.

Переїхавши в інше місто, ви зіткнетеся з істотною проблемою: отримати споживчий кредит буде дуже складно. Банки не дуже довіряють приїжджим позичальникам, тому що останні можуть зникнути в будь-який момент, так і не сплативши повністю кредит на покупку телефону або фритюрниці. Саме кредитуючи приїжджих, найбільш високий ризик невиплат і махінацій.

Все ж ситуація небезнадійна. Споживчий кредит в столиці можливий. Для цього необхідно опрацювати в Києві мінімум 6 місяців, а при оформленні людини, як суб’єкта підприємницької діяльності (СПД), буде потрібно рік гарантії.

КС і великий банк можуть оформити авто, як заставу, а внески на погашення кредиту дозволять робити позичальникові у регіональному відділенні банку. Навіть повернувшись зі столиці в рідні місця, позичальник залишиться під наглядом, поки не розрахується повністю.

Основна складність полягає в діях ДАІ. Автомобіль реєструється тільки за місцем прописки. При кредитуванні іногородніх київська процедура в один день може перетворитися в одне – або двотижневий етап.

При отриманні іпотечного кредиту прописка не має такого суттєвого значення. Однак, як радять експерти, краще звертатися відразу ж великі банки або їх філії за місцем прописки. Підтверджуючи свою платоспроможність, позичальник отримає іпотечний кредит в будь-якому регіоні України. Буває, що банк не погодиться видати позику без київської прописки. Вихід все одно є. Можна знайти у якості поручителя платоспроможного киянина, а можна, якщо банк вважатиме за потрібне, а продавець квартири піде на поступки, прописатися в Києві ще до укладання угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?