Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ідея Банк: підсумки 2013

На прес-конференції, що відбулася 1 квітня 2014, керівництво банку розповіло про результати діяльності в минулому році та плани на розвиток у поточному.
Як повідомив Голова Правління ПАТ «Ідея Банк» , чистий прибуток фінустанови в 2013 році склав 92,9 млн. грн., що на 29% більше в порівнянні з 2012 роком. Зростання активів склало 26,8%, що на 13,5% вище середньоринкового показника, кредитного портфеля – 44%, що на 32,5% вище середньоринкового показника, а депозитного портфеля – 18,8%, або на 1,2% вище , ніж в цілому на ринку. При цьому продаж роздрібних кредитів у 2013 році зріс на 146% і склав 1 154 млн. грн.
«У 2014 році ми плануємо розширювати канали продажів, щоб бути ближче до наших клієнтів, розвивати депозитні програми, щоб в умовах фінансової нестабільності наші клієнти були впевнені у своєму майбутньому. І фінансова допомога, яку ПАТ «Ідея Банк» отримує від Getin Holding SA, сприяє досягненню наших цілей », – розповів Голова Правління ПАТ «Ідея Банк» Андрій Рязанцев.
2014-04-02_070824ПАТ «Ідея Банк» є частиною європейської фінансової групи Getin Holding SA, яка представлена на сьогодні на ринках Польщі, Росії, Білорусі, України та Румунії. Сума балансу групи досягає 16 млрд. євро, а чистий дохід за 2013 склав 60,7 млн. євро і зріс на 99% порівняно з 2012 роком.
Незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, Getin Holding SA має намір продовжувати свій розвиток на території нашої держави.
«Ми не маємо наміру залишати український ринок. Правління ПАТ «Ідея Банк», незважаючи на непросту економічну ситуацію в Україні, можемо розраховувати на підтримку стабільної материнської структури – Getin Holding. Звичайно, в умовах економічної нестабільності фінансового ринку, ми вимагаємо від керівництва банку посиленої роботи і дієвих рішень », – стверджує Голова Правління Getin Holding SA Рафал Ющак.
Getin Noble Bank SA, який є частиною фінансової групи Getting Holding SA, що займає 6 місце в банківському секторі Польщі.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?