Новини світу кредитування та банківських послуг.

Хто такий кредитний брокер?

Кредитний брокер – професія, яка з’явилася в Росії на ринку праці порівняно недавно. Тому про цю професію знають небагато жителів пострадянського простору.
Слово «брокер» з англійської перекладається як посередник. У відношенні терміну «кредитний брокер» можна дати наступне визначення – це фахівець, який надає послуги посередника у фінансових операціях для отримання прибутку.

На фінансовому ринку крім кредитних брокерів працюють також брокери в сфері нерухомості, митної справи, страхування. Але кредитні брокери – найбільш затребувані у споживачів брокерських послуг.

Далеко не всі люди здатні розібратися в тонкощах фінансових програм, оформленні фінансових операцій, пропонованих банками. Але багато стикаються з потребою звернутися в банк для отримання тієї чи іншої банківської послуги, і, звичайно, хочеться оформити її на пільгових умовах. Безумовно, серед клієнтів банків є люди, економічний стан яких дозволяє їм бути впевненими, що проблем з погашенням кредиту не виникне, і тому вникати у всі моменти і деталі можливих умов банківських договорів вони не бажають: просто немає необхідності витрачати на це свій час. Але серед банківських клієнтів таких людей мало.
Сучасне суспільство, точніше ту його частину, яка стала клієнтом банків, можна розділити на дві групи. Першу групу складають люди, що бажають одержати кредит для придбання, наприклад, рухомого майна, підстави власної справи або розширення, поновлення справжнього бізнесу. Друга група представлена ​​тими, хто взяв кредит у банку і тепер вирішує проблему його погашення.

kreditniy_broker-300x144Таким чином, і в разі відмови в наданні кредиту, і в разі позитивного рішення банку про видачу кредиту, людини гарантовано чекає стресова ситуація!

Зменшити стресовість моменту укладення кредитного договору та процесу погашення кредиту допомагають кредитні брокери. Як правило, за надання своїх послуг вони просять комісію до 5% від суми позики, але кому пощастило працювати з хорошим кредитним брокером, може сказати, що результат роботи брокера того варто.

Наймати кредитного брокера може будь-який клієнт банку, як юридична, так і фізична особа. Співпраця брокера і клієнта банку виражається у вигляді надання послуг кредитного та консалтингового характеру.

На першому етапі своєї роботи кредитний брокер аналізує даний соціально-економічне становище справ клієнта і різні варіанти умов укладення договору, які, зі свого боку, може запропонувати банк.

З усіх запропонованих банком варіантів умов брокер підбирає найоптимальніший для даного клієнта варіант.

Наступний етап роботи брокера полягає в зборі пакету необхідної документації. Заключний етап полягає в супроводі заявки клієнта на протязі всіх етапів його взаємин з банком.

Висновок з кредитним брокером договору про обслуговування дає клієнтові низку переваг.

Головні з них два:

– Достатнє володіння клієнтом всією необхідною інформацією ще до приходу в установу кредитування (банк);

– Впевненість клієнта в допомозі професіонала, який представляє та захищає його інтереси в банку.

Тобто, кредитний брокер представляє собою професійного посередника між банком і кредитоотримувачем, який представляє в банківських структурах фінансові інтереси останнього (тобто кредитоотримувача).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?