Новини світу кредитування та банківських послуг.

Хто піддався на фінансову паніку?

У зв’язку з напруженою політичною ситуацією в країні, клієнти українських банків не перестають хвилюватися про свої заощадження, особливо про ті, які лежать зараз на банківських рахунках..
Результати опитування мешканців Києва трохи здивували. Адже випадкові перехожі здебільшого заявляли про те, що реагували на виникнення фінансової паніки досить спокійно.
1. Чи хвилювалися Ви за свої фінанси під час загострень політичної кризи в Україні?

Позитивна відповідь на це питання ми отримали в 50% випадках. Кияни, які заявили, що за свої кошти не хвилювалися, аргументували свій спокій відсутністю великих сум грошей на банківських рахунках або «розумінням політичної обстановки в країні».
bankomat_grivna_500x348.jpg.aspx2. Знімали Ви, під дією загального ажіотажу, всю готівку зі своїх банківських карт?

Опитувані нами громадяни одноголосно відповіли, що загальному ажіотажу зі зняттям готівки не піддавалися. Кияни впевнені, що паніка тільки погіршує ситуацію. Зараз гривня тримається нормально. Якщо курс долара навіть і підніметься до 10 гривень за один долар, то це мало що змінить. Ціни виростуть всього на 15-20 копійок, що ніякої небезпеки для українських громадян не несе.
3. Довіряєте Ви українським банкам в теперішній політичній обстановці?

Як виявилося, незважаючи на ситуацію на банківському ринку, коли одні банки закриваються, а інші не можуть вчасно повернути гроші своїм вкладникам, клієнти здебільшого не перестають довіряти фінустановам. Але найбільш надійними вважають ті банки, які на українському ринку вже не перший рік і мають розгалужену мережу відділень.
4. Які банки зараз вважаєте найбільш надійними?

А ось найбільш надійним банком за результатами нашого опитування виявився Укрексімбанк . Друге місце розділили між собою Ощадбанк , ПриватБанк і Райффайзен Банк Аваль . Також кияни згадували про Універсал Банк , УкрСиббанк та Пумб.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?