Новини світу кредитування та банківських послуг.

Хто може допомогти в отриманні кредиту.

А справді, хто?

Ходимо ми по банкам, ходимо, а нам не дають кредити. Чи не йдемо в банк, тому що косяки за собою знаємо чи роботи не маємо. Че йти то, якщо все одно пошлють. Але тут раптом добрий дядько по рекомендації знайомого або тупо по оголошенню пропонує допомогти вирішити питання з кредитом. А нам така допомога ой як потрібна зараз. Та й пика у нього ніби як нічого, навіть довіру викликає. І говорить толково, треба було б прислухатися.

А чи треба …

Люди, які встигли захопити хоча б трохи радянських часів, по-моєму, ніколи не зможуть позбутися комплексу, що без знайомств і протеже жодне питання не вирішується. Трапляється таке, звичайно, і в нинішній час, але не в нашому випадку.

132 Ось, наприклад: Волею долі доводиться мені стикатися з викладацьким складом різних ВУЗів. Так багато колятся по-п’яні, що беруть гроші за вступ до інституту. При цьому самі реально питання вступу не вирішують, але оплату завжди вперед приймають. Поступив такий балбес якимось дивом, гроші залишаються. Пролетів з надходженням, гроші повертають. Типу зробили все можливе, але обставини сильніші за нас.

У випадку з банками теж не потрібно вважати, що хтось за нас зуміє все барвисто зробити. Буває, звичайно, що зв’язки є налагоджені і вирішення деякі приймаються всупереч банківських інтересів, але такі схеми практично всі шахрайські. Мало того, що гроші на Вас запрацюють (а всі за хорошу частку кредиту робиться), так Вас ще й співучасником злочинної групи можуть зробити.

Так що самим краще. І вигідніше, і для мізків корисніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?