Новини світу кредитування та банківських послуг.

Хто керує найбільшими банками України

Найбільші банки країни очолюють в основному чоловіки. Так, у двадцятці провідних фінустанов працює 17 голів-чоловіків і тільки три голови-жінки.
Теперішній Голова «Дельта Банку» Олена Попова почала свою кар’єру, працюючи економістом банку «Україна». Потім перейшла в «Укрсоцбанк». Звідти вона звільнялася вже з посади заступника начальника казначейства. Кар’єру в «Дельта Банку» Олена Попова почала в 2006 році з позиції Заступника Голови. У 2007 році отримала посаду Першого Заступника, а з 2008 року працює Головою Ради Директорів.
Вся кар’єра Голови Правління Креді Агріколь Банку Євгенії Чемерис пов’язана з групою Credit Agricole в Україні. Починала вона з посади бухгалтера в банку Credit Lyonnais (нині – Корпоративний та Інвестиційний Банк Креді Агріколь) – першому в Україні банку з 100% іноземним капіталом.

gendernuj_600x362.jpg.aspx

Працювала на посадах головного бухгалтера, заступника голови правління – фінансового директора. У 2006 році Євгенія стала Заступником Голови Правління в колишньому АТ «ІНДЕКС-БАНК», а нині – ВАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», будучи одночасно членом наглядової ради ПАТ «КІБ Креді Агріколь».
Зараз вона – Голова Правління. А в цьому році стала переможницею рейтингу ТОП-100 бізнес-леді України за версією журналу Delo.ua.
Людмила Худіяш є Головою Правління Банку «Південний» починаючи з 2011 року. З 1999 року вона працювала заступником голови цієї фінустанови.
Наскільки б малим ні відсоток жінок, які працюють на посадах Голів Правлінь, з кожним роком він збільшується. Як в Україні, так і в світі. Так, минулого тижня ми дізналися про те, що Карніт Флуг, заступник екс-глави Банку Ізраїлю займе посаду глави цієї фінустанови. Вперше за всю історію Ізраїлю банк очолить жінка.
Те ж саме і в Сполучених Штатах. Федеральну резервну систему США – найвпливовіший у світі центробанк, починаючи з 31 січня 2014 року, буде очолювати жінка. Йдеться про Джаннет Йеленя, що перебуває з 2010 року на посаді віце-президента ФРС.

Голови найбільших банків України (за загальними активами) *

Назва банку
Голова правління

ПриватБанк
Олександр Дубілет

Ощадбанк
Сергій Подрєзов

Укрексімбанк
Віталій Білоус

Дельта Банк
Олена Попова

Райффайзен Банк Аваль
Володимир Лавренчук

Укрсоцбанк
Граціано Камелі

Промінвестбанк
Віктор Башкіров

Сбербанк Росії
Ігор Юшко

ПУМБ
Сергій Черненко

Альфа-Банк
Олександр Луканов

ВТБ Банк
Костянтин Вайсман

Надра Банк
Дмитро Зінков

УкрСиббанк
Філіп Ів Анрі Жоанье

Банк «Фінанси та Кредит»
Володимир Хливнюк

Укргазбанк
Сергій Мамедов

ОТП-Банк
Тамаш Хак-Ковач

Брокбізнесбанк
Ігор Францкевич

VAB Банк
Денис Мальцев

Креді Агріколь Банк
Євгенія Чемерис

Банк «Південний»
Людмила Худіяш

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?