Новини світу кредитування та банківських послуг.

Грудневі акції банків: техніка та гроші в подарунок

У переддень новорічних свят вітчизняні фінустанови активно поповнюють свої депозитні лінійки тематичними пропозиціями, а також – впроваджують нові акції і запускають нові конкурси. Про умови останніх і призах, які обіцяє участь в акції, дивіться у нашому матеріалі.
ПУМБ на цьому тижні запустив нову акцію «Друзі ПУМБ подорожують світом!». Банк розігрує 3 головних призи: гроші для придбання золотого карткового пакету ПУМБ «З вершками» з сумою 5000 грн. на рахунку. Ще трьом учасникам фінустанова має намір подарувати фотоапарати Nikon 1.

Акція триватиме до 2 лютого 2015. Для того, щоб взяти участь, потрібно приєднатись до сторінки ПУМБ, завантажити свої фото на тлі туристичних об’єктів в Україні і за кордоном у свій персональний кабінет і відзначити на карті адресу, де було зроблено фото. Банк виміряє відстань від місця фотографування до центрального офісу ПУМБ у Києві. Кілометраж буде підсумовуватися після кожного завантаженого фото.
Чим більше кілометрів – тим більше шансів на виграш. За умовами акції, два головних призи отримають лідери рейтингу, а третього переможця обере адміністрація сторінки. Фотоапарати будуть розіграні серед усіх учасників, які будуть дотримуватись правил конкурсу.

clip_image001

В Платинум Банку ось уже третій тиждень триває акція для користувачів Pt Click. Так, серед тих клієнтів банку, які з 17 по 23 листопада оплатили за допомогою інтернет-банкінгу мобільний, був розіграний вертоліт на радіоуправлінні, а клієнти, які поповнили в період з 24 по 30 листопада таким чином інтернет, мали можливість поборотись за камеру Go Pro .
На цьому тижні банк розігрує сноуборд за поповнення картки будь-якого банку через розділ «Оплата послуг», а наступного тижня буде розіграний Sony Play Station 4! За створення підписки на отримання рахунків за комунальні послуги. Здійснюючи перераховані трансакції в вище зазначений період клієнти банку автоматично стають учасниками акції.

Промінвестбанк та міжнародна платіжна система MasterCard в період новорічних свят підготували акцію «Купуєте всім, даруєте собі!», яка діє для дебетових і кредитних карт від Промінвестбанку. Згідно з умовами акції, в період з 1 грудня 2014 року по 31 січня 2015 всі клієнти, які будуть розплачуватись карткою MasterCard від Промінвестбанку на загальну суму від 500 грн., візьмуть участь у розіграші цінних призів.
На першому етапі акції (з 1 по 31 грудня) будуть розіграні 50 сертифікатів на покупки в Інтернет-магазині Rozetka.ua на суму 500 грн. А на другому етапі (з 1 по 31 січня) призів уже буде менше, але їх вартість більш значна: троє переможців отримають сертифікати на покупки в Інтернет-магазині Rozetka.ua на суму 5000 грн.

Креді Агріколь Банк першим серед банків України 3 грудня запропонував своїм клієнтам «Каталог Подорожей» в рамках програми лояльності MasterCard Rewards. Тепер всі власники кредитних карток World MasterCard від Креді Агріколь Банку можуть обмінювати накопичені бали на авіаквитки будь-якої компанії чи на відпочинок в готелях усього світу.
Обміняти накопичені бали на квиток як від відомих компаній (AirFrance, Lufthansa, British Airways), так і low-cost компаній (Ryanair, Wizzair), або забронювати номер в одному з 150 тис. готелів дуже просто: потрібно всього лише зайти в особистий кабінет програми лояльності MasterCard Rewards в розділ «Каталог Подорожей». Важливо відзначити те, що в тому випадку, якщо накопичених балів не вистачає, тепер можна частково оплатити обраний подарунок карткою.
Нагадаємо, що MasterCard Rewards – це особлива програма лояльності, яка створена для тих, хто користується картками MasterCard в повсякденному житті і під час подорожей. При розрахунку карткою MasterCard особистий рахунок власника картки поповнюється бонусними балами, які можна обміняти на одну з понад 170 нагород з каталогу на сайті MasterCard. Винагороди підібрані таким чином, щоб задовольнити примхи і смаки найвибагливіших клієнтів.

clip_image003

Укргазбанк щомісяця, протягом року, дарує користувачам кредитно-депозитної картки «Домовичок» можливість скористатись знижками на оплату тих чи інших послуг і товарів. Згідно з календарем подарунків банку, грудень – це Відпузень, а в Відпузні домовичок допомагає накрити святковий стіл і повертає 10% від розрахунків у продуктових магазинах.
Грошовий еквівалент 10% перераховується у вигляді бонусів на бонусний рахунок у системі MC Rewards (за курсом 1 грн. = 10 балів). Вартість подарунків враховує 20% витрат на сплату податку на доходи фізичних осіб (15-17%), військовий збір (1,5%) та інші витрати, пов’язані з врученням подарунків.
Щоб пояснити умови акції, банк подає такий приклад. При розрахунку на 1250 грн. клієнт отримує 1250 балів (10%), що є еквівалентом 125 грн. Таким чином, він зможе придбати сертифікат на суму 125 грн. – 20% = 100 грн. Також нараховані бонуси можна обмінювати на цінні призи з Каталогу, але не більше 5000 бонусів на кожному з етапів акції.

clip_image004

У ПриватБанку до 15 січня діятиме акція «50 на 50», за умовами якої всі клієнти фінустанови, які оплачують покупки карткою Visa, мають можливість виграти один з 50 смартфонів. Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно зареєструватись на сторінці акцій банку або відправити смс з текстом 5050 на номер 3777, а потім – оплачувати покупки в торговельних точках та Інтернеті Вашою карткою Visa від ПриватБанку. Кожна покупка на суму від 50 грн. візьме участь у розіграші смартфонів. Чим більше покупок – тим більше шансів виграти смартфон.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?