Новини світу кредитування та банківських послуг.

Грошові перекази за допомогою мобільного

Смартфон, і в правду, дуже корисна річ. Адже маючи при собі цей мобільний телефон з функціональністю КПК, можна надовго забути про відвідування банківських відділень, і навіть на деякий час відмовитисm від користування інтернет-банкінгом. Адже грошові перекази та інші фінансові операції можна здійснювати за допомогою одного з інтернет-додатків, наявних в Play Маркеті.

На початку вересня Дельта Банк запустив унікальний додаток Pay2You, що дозволяє здійснювати швидкі карткові переклади з Вашої картки, емітованої будь-яким вітчизняним банком на карту будь-якого вітчизняного банку. Гроші опиняться на карті одержувача протягом декількох хвилин. Для цього варто лише вказати номер його картки і його мобільний номер. І нічого страшного, якщо номер картки отримувача Вам невідомий.

Якщо вкажете тільки номер мобільного телефону, то він отримає смс-повідомлення з кодом перекладу і посиланням на сервіс, перейшовши по якій сам зможе вирішувати, на яку карту бажає здійснити грошовий переказ. При переказі коштів на карту будь-якого українського банку стягується фіксована комісія в розмірі 5 грн. за кожну проведену операцію.

У Дельта Банку запевняють, що дані перекази є повністю безпечними, оскільки крім стандартних методів захисту передачі інформації Https соеденения, SSL- сертифікати, введення СVV-CVV2 карти і т.д. додаток використовує прийняті в усьому світі стандарти захисту MasterCard MoneySend і VISA Personal Payments для карт з підтримкою 3D secure.

У той же час банк не зберігає номера карт клієнтів які використовують додаток, що робить перекази більш конфіденційними. Додатково мобільний додаток захищений секретним пін-кодом який знає тільки клієнт.

clip_image002

«Ідея створення Pay2You виникла з простої причини того, що пропозиція на ринку країни була відсутня, а попит на неї був високим. Нам надходили численні прохання і побажання клієнтів полегшити їм життя і придумати швидкий і надійний спосіб для переказу з карти на карту будь-яких банків країни грошових коштів. У 2014 році населення країни особливо сильно відчуло таку потребу.
Це пов’язано з різким стрибком благодійності в країні з метою допомогти своїм співгромадянам, які потрапили в складні життєві ситуації, пов’язані з обстановкою в країні.
І ми дали всім таку можливість. З запуском Pay2You проявити свою турботу і допомогти комусь стало максимально просто », – коментують створення нового додатка в Дельта Банку.
ПриватБанк свого часу розробив аналог Privat24 для мобільних телефонів. За допомогою якого можна переглядати баланс та виписки по карті і рахунку, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з карти на карту або на рахунок LiqPay, оплачувати різні рахунки на території України і навіть купувати квитки на транспорт.

Користувачі мережі Інтернет можуть за допомогою Privat24 оплачувати Танки, Steam, Warface, My Land і сотні інших ігор, поповнювати Вконтакте, купувати Яндекс.Гроші і опрацьовувати Google чеки. Серед інших корисних платежів: оплата комунальних послуг та створення регулярних платежів, оплата за Viasat, Vega, Воля-Кабель, Київстар, Укртелеком, заправка на АЗС, відправка переказів PrivatMoney і WesternUnion.

clip_image004

За допомогою додатка iPUMB можна здійснювати перекази між власними рахунками, платежі і перекази за довільними реквізитами (з можливістю зберігання шаблонів платежів) та переклади за заздалегідь визначеними реквізитами (відповідно до угод між Банком та одержувачами).

clip_image006

Якщо у Вас є мобільний додаток Альфа-Мобайл від Альфа-Банку , маючи при собі мобільний телефон, Ви можете здійснити поповнення мобільного на будь-яку суму, здійснити переказ з картки на картку, здійснити оплату комунальних платежів або провести будь-який платіж за реквізитами.

clip_image008

DIAMANTPAY – це офіційна мобільна версія системи інтрнет-банкінгу Діамантбанку , що надає можливість отримати доступ і керувати своїми банківськими рахунками в режимі on-line. Для здійснення входу в мобільний додаток DIAMANTPAY, необхідно попередньо підключитись до системи Інтернет-банкінг в відділенні Діамантбанку.
Для доступу до системи за допомогою веб-сайту і мобільного додатку використовуйте один і той же логін і пароль. За допомогою цієї програми можна здійснювати погашення кредитів, переводити кошти між своїми рахунками, а також – іншим клієнтам банку, оплачувати платежі по створеним шаблонам.

clip_image010

УкрСиббанк також розробив для своїх клієнтів мобільний додаток під назвою StarMobile. За допомогою даної програми можна управляти своїми рахунками, здійснюючи платежі, оплачуючи послуги, погашаючи кредити, відкриваючи депозити і т.п.

clip_image012

Інші вітчизняні фінустанови також мають додатки для мобільних телефонів, але, часто, їх можна використовувати для перевірки балансу, пошуку найближчого відділення та перегляду свіжих новин банку.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?